Domů : Přípony souborů : Format .drmz

.drmz soubor

Typ souboru :Drumlin Fully Secure Mobile PDF File

Vývojář Drumlin Security
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor DRMZ?

Soubor PDF uložený v zabezpečeném proprietárním formátu, který lze přečíst na počítačích a mobilních zařízeních; vytvořil Drumlin PDF Publisher a používá Javelin PDF Reader; přiděleny jedinečné autorizační kódy pro ochranu svých digitálních aktiv.

Více informací

Drumlin Security vyvíjí jak Drumlin PDF Reader / Publisher, tak i Javelin PDF Reader. Software Drumlin PDF Reader / Publisher převádí soubory .PDF na zabezpečené formáty DRMX nebo DRMZ. Software Javelin PDF Reader umožňuje libovolný soubor PDF, například zprávu, příručku nebo knihu, bezpečně distribuovat komukoli, kdekoli na světě.

POZNÁMKA: Tento soubor je podobný souboru .DRMX , Jediný rozdíl je v tom, že DRMZ je kompatibilní se zařízeními iPad a Android.

Programy, které otevírají DRMZ soubory

O DRMZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .drmz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Drumlin Fully Secure Mobile PDF File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.