Domů : Přípony souborů : Format .drf

.drf soubor

Typ souboru 1:VIZ Render File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor DRF?

Soubor diskrétního vykreslení (DRF) vytvořený programem VIZ Render, program, který je součástí starších verzí aplikace Autodesk Architecture; ukládá vykreslený obraz budov nebo jiných modelovaných struktur; lze otevřít v 3ds Max, ale lze jej vytvořit pouze pomocí VIZ Render.

Více informací

Po otevření souboru DRF ve formátu 3ds Max ho musíte uložit jako soubor .MAX , protože ukládání souborů DRF není podporováno.

Programy, které otevírají DRF soubory
Windows
Autodesk 3ds Max

Typ souboru 2:Dynojet Run File

Vývojář Dynojet Research
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DRF druhá možnost

Datový soubor vytvořený diagnostickými nástroji Dynojet; ukládá informace o vozidle z diagnostického testu; mohou uchovávat výkon koní, teplotu vzduchu, vlhkost, absolutní tlak a údaje o modelu vozidla; slouží k zobrazení informací o diagnostice vozidla.

Více informací

Soubory DRF lze prohlížet pomocí programu WinPEP (Windows Performance Evaluation Program), který byl dříve nazýván Dynojet RunViewer.

Programy, které otevírají DRF soubory

Typ souboru 3:Delphi Resource File

Vývojář Embarcadero Technologies
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.DRF třetí možnost

Dočasný soubor vytvořený Delphi, programovacím jazykem pro vývoj softwaru a IDE; ukládá informace o požadavku na balíček, když je projekt zkompilován s balíky; během procesu vytváření softwaru.

Více informací

Soubory DRF jsou někdy označovány v chybových zprávách Delphi, když program nemůže najít nebo vytvořit soubor v dočasném umístění. Chcete-li to vyřešit, můžete aplikaci explicitně znovu vytvořit nebo se ujistit, že je dočasné umístění přístupné.

Programy, které otevírají DRF soubory
Windows
Embarcadero Delphi

O DRF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .drf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Delphi Resource File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.