Domů : Přípony souborů : Format .dpx

.dpx soubor

Typ souboru 1:Digital Picture Exchange File

Vývojář SMPTE
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor DPX?

Formát rastrového obrazu Kodak používaný pro přenos filmových obrazů na digitální médium bez ztráty kvality; také odkazoval se na jako “digitální pohybující se obrazový obrazový bitmapa”; často exportovány jako posloupnost rámců, která obsahuje řadu statických obrazů.

Více informací

Formát DPX byl původně vyvinut společností Kodak, ale poté byl rozšířen a publikován společností SMPTE (Society of Motion Picture and Television Engineers), která nyní udržuje formát souboru. Soubory DPX jsou podobné souborům .CIN , původnímu formátu Kodak, ale obsahují další informace v záhlaví souboru.

Programy, které otevírají DPX soubory
Windows
Adobe Photoshop
XnViewMP
Adobe SpeedGrade
MAGIX VEGAS
Chaos Group Pdplayer
Natron
Linux
XnViewMP
Chaos Group Pdplayer
Natron
Macintosh
Adobe Photoshop
XnViewMP
Lemkesoft GraphicConverter
Adobe SpeedGrade
Apple Final Cut Pro
Blackmagic Design Fusion for Mac
Chaos Group Pdplayer
Natron
Autodesk Smoke 2018

Typ souboru 2:VASCO DIGIPASS File

Vývojář Vasco Data Security International
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DPX druhá možnost

Soubor používaný softwarem VASCO pro bezpečnou autentizaci programů a uživatelů přes síť; obsahuje sbírku tokenů a také parametry hesla, jako je délka odpovědi, délka výzvy a informace o odemknutí.

Více informací

Soubory DPX jsou instalovány na serveru, kde je umístěn software Vasco. Po instalaci uživatelé používají vedle svých přihlašovacích informací bezpečnostní klíč, aby ověřili přístup ke svým vzdáleným aplikacím.

Soubory DPX se obvykle používají v podnikových aplikacích k bezpečnému ověření uživatelů a mobilních zařízení ze vzdálených umístění. Obvykle se používají v online bankovnictvích, e-commerce a online vládních aplikacích.

Programy, které otevírají DPX soubory
Windows
VASCO DIGIPASS
VASCO VACMAN
VASCO aXsGUARD
VASCO IDENTIKEY
VASCO DIGIPASS Pack

Typ souboru 3:DrawPlus Template

Vývojář Serif
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.DPX třetí možnost

Šablona vektorového obrázku vytvořená programem DrawPlus, program pro úpravu grafiky; obsahuje stejné informace jako soubor výkresu .DPP , ale používá se jako šablona pro vytváření více výkresů ze stejného výchozího bodu.

Programy, které otevírají DPX soubory

O DPX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dpx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DrawPlus Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.