Domů : Přípony souborů : Format .ddt

.ddt soubor

Typ souboru 1:Football Manager Keep Player Data File

Vývojář Sports Interactive
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to soubor DDT?

Datový soubor, který používá Football Manager, hra, kde hráči spravují finance, seznamy a další aspekty fotbalových týmů; obsahuje instrukce pro prostý text, které popisují dovozy fotbalistů a týmů.

Více informací

Soubory DDT se používají k rozšíření standardní databáze her pro uchování a načtení vlastních hráčů do seznamů týmů.

POZNÁMKA: Hráči z týmů v neaktivních ligách jsou obecně vynecháni, když je nová skupina hráčů v nečinných ligách. Hra je vytvořena ve Football Manageru. Chcete-li tyto hráče zachovat, použijte soubor DDT.

Programy, které otevírají DDT soubory
Windows
Sports Interactive Football Manager
Macintosh
Sports Interactive Football Manager

Typ souboru 2:Diagram Designer Template

Vývojář Michael Vinther
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DDT druhá možnost

Soubor šablony vytvořený Diagram Designerem, editorem freewarových diagramů, který se používá k vytváření vývojových diagramů a diagramů UML; obsahuje objekty diagramu, spojovací čáry a text.

Více informací

Soubory DDT se používají k ukládání technické dokumentace pro objektově orientovaný programový kód, obchodní procesy a další koncepční výkresy.

Programy, které otevírají DDT soubory

Typ souboru 3:Jill of the Jungle Music File

Vývojář Epic Games
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.DDT třetí možnost

Hudební soubor, který používá Jill of the Jungle, hra, ve které hráči ovládají Jill prostřednictvím řady úrovní založených na džungli; obsahuje audio data hry uložená ve formátu Creative Music Format (CMF), což je redukovaná verze formátu MIDI.

Více informací

Soubory DDT se používají pro přehrávání zvuku během hry.

Programy, které otevírají DDT soubory
Windows
Epic Games Jill of the Jungle

Typ souboru 4:Age of Mythology Textures File

Vývojář Microsoft
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.DDT čtvrtá možnost

Grafický soubor používaný programem Age of Mythology (AOM), strategická hra v reálném čase; obvykle je součástí souboru .BAR a obsahuje textury, které jsou aplikovány na 3D modely her; slouží k texturizaci objektů, jako jsou hrdinové, ikony, objekty terénu a armádní jednotky.

Více informací

Soubory DDT lze extrahovat ze souboru BAR a převést na formát .BMP pomocí AOM Edit, který se také nazývá AOMed. Jakmile jsou extrahovány, mohou být editovány pomocí libovolného editoru obrázků a poté převedeny zpět do formátu DDT pomocí AOM Edit.

Soubory DDT podporují více rozlišení, ale rozměry grafiky musí být síla dvou. Textura 100x100 může například používat velikosti 200x200 a 400x400, ale ne 300x300.

Programy, které otevírají DDT soubory

O DDT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ddt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Age of Mythology Textures File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.