Domů : Přípony souborů : Format .dcmf

.dcmf soubor

Typ souboru :DiskCatalogMaker Catalog

Vývojář Fujiwara Software
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor DCMF?

Soubor DCMF je katalogový soubor vytvořený programem DiskCatalogMaker, aplikace pro katalogizaci diskových souborů pro systém Mac OS X. Obsahuje databázi souborů, které jsou uloženy na více discích a slouží k ukládání informací, které lze prohledávat, o jednom nebo více discích. Soubory DCMF jsou podobné souborům .DCM , které nejsou tak běžné.

Více informací

Pokud obdržíte nebo najdete soubor DiskCatalogMaker DCMF, můžete jej otevřít pouze v programu DiskCatalogMaker. Není k dispozici žádný jiný program, který tento formát podporuje.

Soubor katalogu DCMF je podobný katalogu .DCMD , kromě toho, že nepodporuje miniatury obrázků bitmapových obrazů a videosouborů. Soubor DCMF můžete převést na soubor .DCMD otevřením souboru v programu DiskCatalogMaker, výběrem Soubor → Uložit jako ... a poté uložením souboru DCMD.

POZNÁMKA: Verze verze DiskCatalogMaker je součástí softwaru pro tvorbu disků Roxio Toast. To se nazývá DiscCatalogMaker RE (Roxio Edition).

Programy, které otevírají DCMF soubory
Macintosh
Roxio Toast
Fujiwara DiskCatalogMaker

O DCMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dcmf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DiskCatalogMaker Catalog, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.