Domů : Přípony souborů : Format .data

.data soubor

Typ souboru :Analysis Studio Offline Data File

Vývojář Appricon
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor DATA?

Soubor DATA je datový soubor, který používá Analysis Studio, statistická analýza a program dolování dat. Obsahuje vytěžená data ve formátu prostého textu, odděleně tabulátory, včetně záhlaví souboru Analysis Studio. Soubory DATA se běžně používají k ukládání dat pro analýzu dat offline, pokud nejsou připojeny k serveru Analysis Studio, ale mohou být také použity v režimu online.

Více informací

Soubory DATA mohou obsahovat data z více zdrojů dat, jako jsou databáze Microsoft Access a SQL Server. Jsou spárovány s odpovídajícím souborem .STP , který obsahuje schéma dat projektu a informace o objektu.

Vzhledem ke svému formátu oddělenému tabulátory mohou být soubory DATA importovány do aplikace Microsoft Excel, jakmile budou informace o záhlaví odstraněny. .

Programy, které otevírají DATA soubory
Windows
Microsoft Excel
Appricon Analysis Studio
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O DATA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .data a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Analysis Studio Offline Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Po kontrole mého počítače mi informátor řekl, zda chci odstranit některé soubory. Nevěděl jsem, k čemu slouží. Více jsem se o nich dočetl ve vašem článku o příponě souboru .data. Jsem rád, že jsem se rozhodl je nemazat, protože obsahují vytěžená data. Hodně to pomůže, protože v nich mohou být uložena data pro offline analýzu dat. Tuto funkci nabízí jen několik formátů souborů. Nevěděl jsem, že přípony souborů lze spárovat s jinými, aby fungovaly společně. Proč mají formát omezený na tabulátory? Proč již nebyla vyvinuta aplikace Analysis Studio? Nabízela více věcí, než co umí Excel se soubory DATA? Děkuji za skvělý článek. V případě dalších otázek se k němu vrátím.