Domů : Přípony souborů : Format .ct

.ct soubor

Typ souboru 1:Cheat Engine Cheat Table

Vývojář Cheat Engine
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor CT?

Soubor vytvořený programem Cheat Engine, otevřeným zdrojovým programem, který se používá k vytváření "podvodů" nebo úprav v hrách založených na systému Windows; obsahuje přepsání hry a jejich umístění adresy v rámci cílového programu; umožňuje uživatelům upravovat vlastnosti hry, například počet životů, vysoké skóre a jednotky zdraví.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory CT jsou vloženy během provádění běžícího programu a mohou způsobit selhání programu.

Programy, které otevírají CT soubory
Windows
Cheat Engine

Typ souboru 2:Scitex Continuous Tone File

Vývojář Scitex
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.CT druhá možnost

Obrazový soubor používaný pracovní stanicí Scitex nebo Adobe Photoshop; obsahuje obrazová data ve formátu CMYK nebo ve stupních šedi; obvykle se používá pro velké soubory vytvořené pro zachování plné kvality obrazu; používané v high-end prepress workflow.

Více informací

Soubory CT jsou stejné jako soubory .SCT .

Programy, které otevírají CT soubory
Windows
Adobe Photoshop
XnViewMP
Corel PaintShop Pro
fCoder Group Image Converter Plus
CorelDRAW
Adobe InDesign
Linux
XnViewMP
Macintosh
Adobe Photoshop
XnViewMP
Adobe Photoshop Elements 2019
Adobe InDesign

O CT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ct a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Scitex Continuous Tone File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Tento soubor CT vytvořený Cheat Engine je nutností, pokud máte rádi "cheaty". Jsem hráčem online her už léta, ale neslyšel jsem, že by to byl soubor pro úpravu her pro Windows. Po přečtení článku soubor CT obsahuje přepsání hry a jejich adresní umístění v cílovém programu. A také umožňuje uživatelům upravovat vlastnosti hry, například počty životů, vysoké skóre a jednotky zdraví. To je skvělé, ale nutí nás to myslet na ty lenochy, kteří nejsou ochotni vynaložit trochu tvrdé práce, aby v určité hře uspěli. Také by to mohlo způsobit velkou škodu ostatním. Ale každopádně tento článek vám hodně pomůže, pokud jste se chtěli dozvědět více o souboru CT, protože je to podrobný článek. Děkuji vám!