Domů : Přípony souborů : Format .cs

.cs soubor

Typ souboru 1:C# Source Code File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor CS?

Soubor CS je soubor zdrojového kódu napsaný v jazyce C # (vyslovuje se "C Sharp"), objektově orientovaný programovací jazyk vytvořený společností Microsoft pro použití s rozhraním .NET Framework. Používá se pro vývoj řady aplikací, od jednoduchých desktopových programů po aplikace pro distribuovaná prostředí.

Více informací

Soubor CS otevřený v aplikaci Adobe Dreamweaver CC 2019

Soubory CS jsou často upravovány pomocí Visual C #, což je součást Microsoft Visual Studio. Lze je však také editovat pomocí řady dalších editorů zdrojových kódů, které mají zvýraznění syntaxe.

Soubory CS můžete otevřít i pomocí textového editoru dodávaného s operačním systémem Windows nebo MacOS, jako je například Micorosft Notepad ++ nebo Apple TextEdit . Editory prostého textu však nejsou dobrými možnostmi pro úpravy souborů, protože nepodporují strukturu syntaxe.

POZNÁMKA: Pokud jsou kompilovány programy C #, mohou být spuštěny pomocí nástroje Common Language Runtime (CLR), který je součástí rozhraní .NET Framework.

Programy, které otevírají CS soubory
Windows
Microsoft Notepad
Adobe Dreamweaver
ES-Computing EditPlus
Richardson EditRocket
Microsoft Visual Studio
Notepad++
IC Code SharpDevelop
IDM UltraEdit
Linux
Richardson EditRocket
MonoDevelop
IDM UltraEdit
Macintosh
MacVim
Adobe Dreamweaver
Richardson EditRocket
Microsoft Visual Studio Code
IDM UltraEdit

Typ souboru 2:CLEO Custom Script

Vývojář Rockstar Games
Kategorie Game Files
Formát N/A

.CS druhá možnost

Vlastní skript napsaný pro CLEO 3, skriptovací stroj třetí strany pro Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA); umožňuje hráčům rozšířit možnosti hry pomocí vlastních funkcí zvaných "opcodes;" může být vytvořen pomocí nástroje Sanny Builder, což je nástroj GTA mod.

Více informací

Aby bylo možné použít soubor CS s GTA SA, musí být uložen ve složce "game CLEO".

Programy, které otevírají CS soubory

Typ souboru 3:ColorSchemer Studio Color Scheme

Vývojář CHROMAom
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.CS třetí možnost

Soubor vytvořený programem ColorSchemer Studio, program používaný pro vývoj barevných palet pro webové stránky, časopisy, domácí dekorace a další cílová média; uloží uživatelská barevná schémata, která často obsahují komplementární barvy, které jsou navzájem sladěny v barevném spektru.

Více informací

POZNÁMKA: Studio CHROMAom ColorSchemer bylo přerušeno.

Programy, které otevírají CS soubory
Macintosh
CHROMAom ColorSchemer Studio

O CS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ColorSchemer Studio Color Scheme, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Můj profesor nás požádal, abychom si zjistili více o možnostech aplikace Microsoft Visual Studio. Jsem rád, že jsem pro svou práci našel váš článek o příponě souboru .cs! Jak jsem tedy pochopil, tato přípona je čistě zdrojový kód napsaný v jazyce C#. Lze ji použít ke kompilaci programů? Je však skvělé, že příponu lze otevřít v různých programech, jako jsou základní textové editory nebo aplikace jako Adobe Dreamweaver. Přečetl jsem si také další použití, která jsou tomuto rozšíření dána, a pobavilo mě, že existuje program na vytváření barevných palet. Předpokládám, že jsou podobné těm, které jsou k vidění v obchodech s obrazy nebo v železářství. Jaká škoda, že byl tento program zrušen, protože by bylo zábavné si ho vyzkoušet. Každopádně vám děkuji za informace!