Domů : Přípony souborů : Format .crc

.crc soubor

Typ souboru :Total Commander Checksum File

Vývojář Ghisler Software
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to soubor CRC?

Soubor vytvořený programem Total Commander, program sloužící k organizaci a správě souborů ve Windows; obsahuje kód cyklické redundantní kontroly (CRC) pro rozdělený archiv; slouží k ověření, zda byly soubory z rozděleného archivu správně obnoveny zpět do původního souboru.

Více informací

Total Commander je podobný Průzkumníku Windows, kromě toho, že umožňuje další funkce, jako je balení a rozbalování souborů, přístup k serverům FTP a porovnávání obsahu souborů.

Programy, které otevírají CRC soubory
Windows
Ghisler Total Commander
CombineCRC

O CRC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .crc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Total Commander Checksum File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Zkoumal jsem programy, které pomáhají organizovat a spravovat soubory ve Windows, a byl jsem rád, že jsem našel váš článek o příponě .crc. Tedy podle toho, co jsem pochopil, Total Commander používá tuto příponu k ověřování souborů? Zajímalo by mě, jak byla tato metoda vyvinuta a jaké jsou některé její alternativy proti jiným cestám obnovy. Je příjemné pochopit, že existuje i jiný software, který je podobný Průzkumníku Windows! Zkusím si stáhnout Ghislerův Total Commander, abych vyzkoušel některé jeho funkce. Přesto by mě zajímalo, zda přináší běžnému uživateli nějaké další výhody. Každopádně děkuji za velmi přehledný a zasvěcený článek. S pozdravem