Domů : Přípony souborů : Format .cpy

.cpy soubor

Typ souboru 1:3ds Max Copy Track File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor CPY?

Animační soubor vytvořený programem 3ds Max, 3D modelovací a animační program; uloží animovanou stopu pro vybrané objekty z dvojitého (dvoumístného) obrázku; zahrnuje gesta a informace o držení těla; umožňuje modelářům znovu použít biped pózy a animace.

Programy, které otevírají CPY soubory
Windows
Autodesk 3ds Max

Typ souboru 2:eCopy Desktop File

Vývojář Nuance Communications
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.CPY druhá možnost

Soubor vytvořený programem eCopy Desktop, program používaný pro skenování, slučování a úpravu kancelářských dokumentů; obsahuje nastavení obrázků, textu a stránky; slouží k ukládání naskenovaných souborů a jejich odesílání prostřednictvím e-mailu; podobně jako soubor .PDF , ale uložený v proprietárním formátu Nuance Communications.

Více informací

eCopy Desktop verze 9 a novější soubory PDF místo souborů CPY. Aplikace ECopy Desktop může stále ukládat soubory CPY pro otevírání se staršími verzemi.

POZNÁMKA: Aplikace eCopy Desktop je nyní označována jako eCopy PaperWorks.

Programy, které otevírají CPY soubory
Windows
Nuance eCopy PaperWorks

O CPY souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cpy a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru eCopy Desktop File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.