Domů : Přípony souborů : .cml Soubor

.cml Přípona souboru

Typ souboru1Chemical Markup Language File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to CML soubor?

Soubor XML uložený ve formátu CML (Chemical Markup Language), což je standard používaný pro specifikaci chemických informací; obsahuje popisy molekulárních struktur nebo jiných chemických informací; pro výměnu a archivaci chemických dat.

Více informací

Jazyk CML dodržuje přísnou specifikaci DTD, která je obsažena v souboru schématu .XSD XML. Od prvního vydání formátu CML bylo vyvinuto více verzí schématu.

Programy, které otevírají CML soubory
Windows
Avogadro
Linux
Avogadro
Open Babel
Bioclipse
Macintosh
Avogadro
iBabel

Typ souboru2Crazy Machines Lab File

Vývojář Viva Media
Kategorie Game Files
Formát Binary

.CML číslo volby 2

Herní soubor používaný Crazy Machines, kreativní logickou hrou založenou na fyzice; uloží sbírku experimentů, což jsou herní úrovně, které uživatel hraje; umožňuje hráčům seskupovat úrovně dohromady.

Více informací

Laboratoř nazvaná "Moje laboratoř" může přehrávač použít k vytváření vlastních experimentů ve hře. V My Lab mohou hráči exportovat experimenty do souborů .CME a importovat soubory CME. Tímto způsobem mohou hráči sdílet experimenty ve své laboratoři s ostatními.

POZNÁMKA: Soubory CML se ukládají do adresáře Labs v instalačním adresáři Crazy Machines.

Programy, které otevírají CML soubory

Typ souboru3CryptoMailer Encrypted File

Vývojář TheGreenBow
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.CML číslo volby 3

Soubor vytvořený programem CryptoMailer, program používaný pro bezpečné odesílání souborů jako přílohy e-mailu; uloží soubor, který byl zašifrován kopií uživatele softwaru CryptoMailer; mohou být dešifrovány a otevřeny příjemci, kteří mají nainstalovaný software CryptoMailer.

Více informací

CryptoMailer integruje s e-mailovými klienty Microsoft Outlook, Windows Live Mail a Thunderbird, stejně jako programy webmailu.

Programy, které otevírají CML soubory

Typ souboru4OGC Web Map Context Document

Vývojář Open Geospatial Consortium
Kategorie Soubory GIS
Formát XML

.CML číslo volby 4

Soubor CML je datový soubor používaný různými aplikacemi GIS, jako je například gvSIG a klient WMC pro ArcGIS. Obsahuje vrstvy a parametry projektu webové mapy ve formátu XML. Soubory CML umožňují, aby projekty webové mapy byly otevřeny v různých časech a místech se stejným aktuálním výhledem, kdy byly projekty naposledy otevřeny.

Více informací

V roce 1999 vyvinulo Open Geospatial Consortium (OGC) standardní protokol nazvaný WMS (Web Map Service). Tento protokol byl použit pro georeferencování mapových obrazů vytvořených mapovým serverem pomocí dat z databáze GIS přes internet.

Soubory WMC, CML a XML slouží k ukládání kontextových informací, aby se znovu zobrazily mapy pomocí webové mapy Vrstvy služeb (WMS) na jiných platformách GIS. Tyto soubory neobsahují pouze informace potřebné k zobrazení mapy, ale také ukládají metadata, například informace o vrstvách serveru WMS v sadě map a původu souboru CML.

Programy, které otevírají CML soubory

O CML soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cml a jak ji otevřít.

Typ souboru OGC Web Map Context Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře