Domů : Přípony souborů : .cis Soubor

.cis Přípona souboru

Typ souboruCheckInbox Settings File

Vývojář VicTech Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.CIS číslo volby

Soubor CIS je soubor nastavení vytvořený programem CheckInbox, což je program Windows, který uživateli umožňuje organizovat a udržet aktuální informace o nových e-mailech. Obsahuje nastavení pro e-mailové účty přidané do programu, které zahrnují e-mailovou adresu, název serveru POP3, uživatelské jméno a heslo.

Více informací

Soubory CIS jsou vytvořeny, když uživatel zálohuje nastavení účtu v CheckInbox. Chcete-li vytvořit zálohu, vyberte položku Nápověda → Nastavení účtu zálohování .... Chcete-li otevřít soubor CIS, vyberte příkaz Nápověda → Obnovit nastavení účtu ....

CheckInbox je jednoduchý nástroj pro zefektivnění více e-mailových účtů. Můžete přidat více e-mailových účtů POP3 a program vás okamžitě upozorní, když obdržíte e-mail.

Programy, které otevírají CIS soubory

O CIS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cis a jak ji otevřít.

Typ souboru CheckInbox Settings File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře