Domů : Přípony souborů : .chk Soubor

.chk Přípona souboru

Typ souboru1InterCheck Checksum Database

Vývojář Sophos
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to CHK soubor?

Soubor CHK je databázový soubor, který obsahuje definice virů pro Sophos Anti-Virus. Aktualizuje se pomocí služby InterCheck, což je služba, která kontroluje centrální systém hlášení virů, a může být změněna změnou nastavení úrovně konfigurace InterCheck a syslog.

Více informací

Databáze InterCheck je standardně pojmenována "interchk.chk". Je uložen v adresáři / Program Files / Sophos / Sophos Anti-Virus / Config na počítačích se systémem Windows.

Programy, které otevírají CHK soubory

Typ souboru2Saved File Fragment

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.CHK číslo volby 2

Fragment souboru Windows vyčištěný z pevného disku programem ScanDisk nebo CHKDISK; uloženy ve složce FOUND po provedení kontroly disku; Obvykle lze odstranit, protože informace byly přesunuty někam jinam na disk.

Více informací

Program CHK-Mate lze použít k prozkoumání obsahu souboru CHK před jeho odstraněním. UnCHK a FileCHK lze také použít k obnovení dat ze souborů CHK.

Programy, které otevírají CHK soubory

Typ souboru3StarCraft Chunk File

Vývojář Blizzard Entertainment
Kategorie Game Files
Formát N/A

.CHK číslo volby 3

Nekomprimovaná mapa Starcraftu, která je součástí instalačního CD Blizzardu; podobně jako soubor ve formátu .MPQ , například soubor .SCM nebo .SCX , ale není komprimován do formátu archivu.

Programy, které otevírají CHK soubory

Typ souboru4Netgear Router Firmware File

Vývojář Netgear
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

.CHK číslo volby 4

Soubor používaný směrovači Netgear při aktualizaci firmwaru; ukládá nízkoúrovňová systémová data, která spouští směrovač; lze použít pro použití aktualizací směrovače pomocí rozhraní webového prohlížeče Netgear, ke kterému je často přistupováno na místní adrese lokální sítě 192.168.1.1.

Programy, které otevírají CHK soubory

O CHK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .chk a jak ji otevřít.

Typ souboru Netgear Router Firmware File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře