Domů : Přípony souborů : .calca Soubor

.calca Přípona souboru

Typ souboruCalca Document

Vývojář Krueger Systems
Kategorie Textové soubory
Formát Text

.CALCA číslo volby

Dokument vytvořený a používaný společností Calca, symbolickým editorem, který počítá matematické problémy v reálném čase; obsahuje prostý text, který obsahuje matematické rovnice s proměnnými, funkcemi a maticemi.

Více informací

Calca pracuje podobně jako textový editor markdown, kromě toho, že dokáže při psaní řešit rovnice a zjednodušovat složité výrazy. Calca dříve použila rozšíření .TXT pro své dokumenty, ale v roce 2014 přešlo na rozšíření CALCA.

Programy, které otevírají CALCA soubory

O CALCA soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .calca a jak ji otevřít.

Typ souboru Calca Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 15.07.2019:
XP tento snadno použitelný editor screencapture pro přiblížení a oddálení pomocí. Přizpůsobení podokna myši a prohlížení myši pomocí Unity 7 vám umožní umístit vaše oblíbené widgety a chování na jednu praktickou obrazovku při každém kliknutí. Například v systému Windows xp a poté, co jste několik minut stavěli, byl v levém dolním rohu přidán nový design myši a widgety byly zvýrazněny a zvýrazněny klávesami... Přečtěte si více