Domů : Přípony souborů : .bwi Soubor

.bwi Přípona souboru

Typ souboruBlindWrite CD/DVD Disc Image

Vývojář VSO Software
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.BWI číslo volby

Obraz disku původně vytvořený společností BlindWrite a nyní podporovaný i jinými aplikacemi pro zobrazování disků; ukládá kopii disku CD nebo DVD; design pro vytváření záloh herních disků.

Více informací

Soubor BWI můžete narazit, pokud se uživatel BlindWrite pokusí sdílet zálohu hry, CD nebo DVD. Pokud ho potřebujete otevřít, existuje celá řada programů pro Windows, které tento formát podporují, včetně Alcohol 120% a Daemon Tools. Formát BWI můžete také převést na běžnější formát, například .ISO , pomocí technologie UltraISO. To je užitečné zejména v případě, že soubor BWI musí být otevřen uživatelem MacOS (neexistují žádné aplikace pro MacOS, které tento formát podporují).

Soubory BWI byly nahrazeny soubory .B5I , když byla vydána verze 5 BlindWrite . Soubory B5I pak byly nahrazeny soubory .B6I s vydáním programu BlindWrite 6.

Programy, které otevírají BWI soubory
Windows
EZB Systems UltraISO
VSO Software BlindWrite
HH Software Virtual CD

O BWI soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bwi a jak ji otevřít.

Typ souboru BlindWrite CD/DVD Disc Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře