Domů : Přípony souborů : .bus Soubor

.bus Přípona souboru

Typ souboru1OMSI Bus Configuration File

Vývojář MR Software
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to BUS soubor?

Soubor vytvořený OMSI The Bus Simulator, simulátorem omnibusového řízení; obsahuje konfigurační data pro sběrnice, které se objevují během hry, jako je rychlost a vzhled; podobné jiným konfiguračním souborům OMSI jako .HUM , .SLI , .SCO a .OVH ; lze přizpůsobit.

Více informací

Soubor sběrnice BUS je tvořen řádky dat, které následují za klíčovým slovem (zda se jedná o skript nebo popis). Formát vypadá takto:

[klíčové slovo] 123

OMSI bude číst pouze řádky dat, které jsou v tomto formátu.

Programy, které otevírají BUS soubory

Typ souboru2VirtualBus Board Parameters File

Vývojář VirtualBus
Kategorie Game Files
Formát Text

.BUS číslo volby 2

Konfigurační soubor, který používá VirtualBus, bezplatná simulační hra pro řízení autobusů; ukládá parametry pro sběrnicové "desky", což jsou aktivní displeje, které animují informace o trase sběrnice na přední, zadní a boční straně sběrnice; lze upravovat pomocí jiných souborů sběrnic sběrnice a vytvářet tak vlastní sběrnice.

Více informací

Soubor sběrnice BUS pro sběrnici se nazývá wysw.bus a nachází se ve stejném adresáři jako ostatní konfigurační soubory zobrazení sběrnice, které obsahují soubor s popisem .TS1 texture a bitmapou ( .BMP ) grafické soubory.

Programy, které otevírají BUS soubory
Windows
VirtualBus

O BUS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bus a jak ji otevřít.

Typ souboru VirtualBus Board Parameters File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře