Domů : Přípony souborů : Format .bup

.bup soubor

Typ souboru 1:McAfee Quarantined File

Vývojář McAfee
Kategorie Různé soubory
Formát Zip

Co je to soubor BUP?

Soubor BUP je soubor v karanténě vytvořený antivirovými produkty McAfee. Uloží zálohu souboru, který byl přesunut z jiného umístění v počítači, protože byl zjištěn virus nebo jiný malware.

Více informací

Soubory BUP se ukládají do následujícího adresáře v systémech Windows Vista a Windows 7:

C: Program Data McAfee VirusScan Karanténa

Adresář karantény na lokální počítač může být velmi velký, protože budou přidány další soubory v karanténě. Pokud chcete soubory odstranit ručně, postupujte takto:

Soubory ze souboru v karanténě můžete obnovit pomocí Správce karantény. Mohou však nastat případy, kdy byl soubor již odstraněn produktem McAfee. V tomto případě můžete soubory obnovit ručně podle kroků uvedených v tomto článku znalostní báze McAfee:

Jak obnovit soubor v karanténě, který není uveden ve Správci karantény VSE

Programy, které otevírají BUP soubory

Typ souboru 2:DVD IFO Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát Text

.BUP druhá možnost

Soubor BUP je záloha souboru .IFO z disku DVD. Ukládá informace o obsahu disku DVD a lze k němu přistupovat, pokud nelze soubor VIDEO_TS.IFO přečíst. Soubory BUP nejsou šifrovány.

Více informací

Soubory BUP jsou užitečné v případě poškození souboru IFO. Uživatelé pak mohou soubor obnovit na disk DVD.

Programy, které otevírají BUP soubory
Windows
Nero
Corel WinDVD Pro 12
CyberLink Media Suite
Macintosh
Apple DVD Studio Pro
Roxio Popcorn
Roxio Toast

Typ souboru 3:Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.BUP třetí možnost

Záložní soubor vytvořený automaticky různými aplikacemi. Soubory BUP jsou generovány v případě, že program havaruje nebo se původní soubor poškodí a je třeba jej obnovit.

Více informací

Rozšíření ".bup" se často přidává za původní příponu souboru. Chcete-li soubor otevřít se správným programem, bude pravděpodobně nutné odstranit příponu „.bup“.

Programy, které otevírají BUP soubory
Windows
CyberLink PowerDVD
Open with original program
Macintosh
Open with original program

O BUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím tě, bratře! Nebyl jsem si jistý, jak počítače fungují po zjištění viru nebo malwaru. Proto jsem o tom googlil a našel jsem tvůj příspěvek o příponě souboru .bup. Je super, že společnost McAffee vyvinula vlastní formát souboru, haha. Dozvědět se, že počítače jsou schopné ukládat zálohy při přesouvání souborů, je skvělé. Opravdu to uživateli ulehčí mysl, když se bojí, jestli o všechno nepřijde. Opravdu jste se překonali, když jste poukázali na to, jak je odstranit, pokud chcete ušetřit místo. Článek poukázal na to, jak je obnovit, je také super užitečný. Nakonec pomáhá i přidaný seznam. Možná včetně cen by mohlo být ok, ale i tak skvělá pomoc! Pokračujte v dobré práci!