Domů : Přípony souborů : .bsdiff Soubor

.bsdiff Přípona souboru

Typ souboruBSDiff Patch File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BSDIFF číslo volby

Formát záplat používaný k aktualizaci ROM videoher a produkci záplat pro binární soubory; obsahuje rozdíly, které mají být aplikovány na zdrojový soubor za účelem vytvoření cílového souboru.

Více informací

Oprava je často spojena s ROM videohry. Záplaty mohou používat uživatelé, kteří chtějí hrát hru v angličtině, která nebyla původně vytvořena pro uživatele v angličtině. Záplaty mohou být také použity ke změně hry, jako je například řádový nebo znakový dialog.

POZNÁMKA: Přípona .BDF je populárnější než přípona BSDIFF.

Programy, které otevírají BSDIFF soubory

O BSDIFF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bsdiff a jak ji otevřít.

Typ souboru BSDiff Patch File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 23.04.2019:
Offensive FeaturesV Windows 10 Microsoft uvádí, že schopnost vytvářet nebo upravovat další programy, které budou spuštěny na sdílených platformách Windows, je vyhrazena pro aplikace a funkce, které zpracovávají tyto uživatelsky přístupné specializace, a musí být spuštěna společností Microsoft... Přečtěte si více