Domů : Přípony souborů : .brn Soubor

.brn Přípona souboru

Typ souboru1BrainStorm Data File

Vývojář BrainStorm Software
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to BRN soubor?

Soubor vytvořený programem BrainStorm, program sloužící k zachycení nápadů strukturovaným způsobem; obsahuje název pro myšlenku a dílčí body, které společně obsahují strom informací; může ukládat odkazy na soubory, obrázky, hypertextové odkazy a další informace; lze v softwaru prohlížet z různých pohledů.

Více informací

Soubory BrainStorm BRN lze publikovat do HTML pro sdílení na webu.

Programy, které otevírají BRN soubory
Windows
BrainStorm

Typ souboru2Cube Graphics File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.BRN číslo volby 2

Grafický soubor používaný mobilními telefony HTC Touch pro zobrazení animací Cube; uloží soubor bitmapových obrazů, které telefon přečte, aby se zobrazila animace 3D krychle; lze převést mezi formátem .BMP a BRN pomocí programu BRN Converter; někdy nahrazený vlastní grafikou pro použití v telefonu.

Společné BRN názvy souborů
___ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ categories_name60 ___ Rastrové obrazové soubory ______ categories_text60 ___

Rastrová grafika je nejběžnějším typem obrazových souborů. Skládají se z mřížky pixelů, kde každý pixel představuje jednotlivou barvu v obraze. Webová grafika i digitální fotografie jsou uloženy jako rastrová grafika. Zatímco některé rastrové formáty obrazu jsou nekomprimované, většina z nich používá určitý typ komprese obrazu.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name62 ___ Datové soubory ______ categories_text62 ___

Datové soubory jsou nejběžnějším typem počítačových souborů. Mohou být instalovány s aplikacemi nebo vytvořeny uživateli. Většina datových souborů je uložena v binárním formátu, i když některá data ukládají jako prostý text. Příklady datových souborů zahrnují knihovny, projektové soubory a uložené dokumenty.

______ extension_description22010 ___

Herní datový soubor používaný Gabrielem Knightem 3: Krev posvátné, Krev zatracených, dobrodružná hra vydaná v roce 1999; označovaný jako soubor stodoly, protože obsahuje různé druhy dat pro hru; lze extrahovat do uzavřených zdrojových souborů pomocí prohlížeče GK3 Barn.

______ extension_text22010 ___ ______ extension_common22010 ___ ______ extension_description22008 ___

Soubor vytvořený programem BrainStorm, program sloužící k zachycení nápadů strukturovaným způsobem; obsahuje název pro myšlenku a dílčí body, které společně obsahují strom informací; může ukládat odkazy na soubory, obrázky, hypertextové odkazy a další informace; lze v softwaru prohlížet z různých pohledů.

______ extension_text22008 ___

Soubory BrainStorm BRN lze publikovat do HTML pro sdílení na webu.

______ extension_common22008 ___ ______ extension_description22009 ___

Grafický soubor používaný mobilními telefony HTC Touch pro zobrazení animací Cube; uloží soubor bitmapových obrazů, které telefon přečte, aby se zobrazila animace 3D krychle; lze převést mezi formátem %li_nk% a BRN pomocí programu BRN Converter; někdy nahrazený vlastní grafikou pro použití v telefonu.

______ extension_text22009 ___ ___ErrorException: cURL error 35: Encountered end of file (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ extension_...') #1 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ extension_...') #2 /home/soubory/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/soubory/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/soubory/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} _______zobrazení_produktu_151542 ___
  • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
  • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
  • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
  • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ ______ product_main_features16030 ___ ______ product_text16030 ___ ______ product_main_features16031 ___ ______ product_text16031 ___ ______ product_main_features16032 ___ ______ product_text16032 ___ ______ product_main_features16033 ___ ______ product_text16033 ___ ___
Programy, které otevírají BRN soubory

Typ souboru3Gabriel Knight Barn File

Vývojář Sierra Entertainment
Kategorie Game Files
Formát Binary

.BRN číslo volby 3

Herní datový soubor používaný Gabrielem Knightem 3: Krev posvátné, Krev zatracených, dobrodružná hra vydaná v roce 1999; označovaný jako soubor stodoly, protože obsahuje různé druhy dat pro hru; lze extrahovat do uzavřených zdrojových souborů pomocí prohlížeče GK3 Barn.

Programy, které otevírají BRN soubory

O BRN soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .brn a jak ji otevřít.

Typ souboru Gabriel Knight Barn File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře