Domů : Přípony souborů : Format .bps

.bps soubor

Typ souboru 1:BPS Virus File

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to soubor BPS?

Soubor používaný programy škodlivého softwaru "BPS", jako například "SpywareCops", "AdwareBlaster" nebo "Spyware a Adware Remover;" obsahuje data pro spuštění viru a infikování počítače; by měly být umístěny do karantény se zbývajícími soubory škodlivého softwaru pomocí antivirového programu.

Programy, které otevírají BPS soubory
Windows
Symantec Norton Security
Kaspersky Anti-Virus
Macintosh
Symantec Norton Security

Typ souboru 2:Works Document Backup

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.BPS druhá možnost

Záloha textového dokumentu vytvořeného pomocí Microsoft Works (soubor .WPS ); často generován automaticky MS Works v případě, že program havaruje při práci na dokumentu; předvolby zálohování lze nastavit v rámci možností programu.

Programy, které otevírají BPS soubory
Windows
Microsoft Works
Microsoft Word 2016
Microsoft Word
Macintosh
Microsoft Word for Mac

Typ souboru 3:BPS Patch File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BPS třetí možnost

Formát patchů vytvořený za účelem použití záplat na videohry ROM; používá kódování s proměnnou délkou, které mu umožňuje zpracovávat libovolnou velikost souboru; ukládá kontrolní součty pro ověření integrity patche a jeho použití pro správný soubor.

Více informací

POZNÁMKA: Oprava BPS je navržena tak, aby zlepšila nedostatky formátů .IPS a .UPS . Není omezen pouze na záplatování ROM, protože může být použit i na CD a jiných hrách.

Programy, které otevírají BPS soubory

O BPS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bps a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BPS Patch File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Vyvíjím vlastní patch pro ROM a chtěl jsem se dozvědět více o formátu, který je k tomu potřeba. Děkuji za vysvětlení, co jsou soubory .bps a jak fungují. Nyní, když to vím, si mohu být jistý, že zvládnou mnoho velikostí souborů; což z nich dělá ideálního kandidáta pro můj projekt. Také oceňuji vysvětlení tohoto typu souboru jako souboru s virem. Nevěděl jsem, že něco takového existuje! Jsem si jistý, že lidé, kteří instalují záplaty, mohou být zmateni a mohou si omylem do počítače nainstalovat viry. Existuje způsob, jak si před spuštěním těchto souborů prohlédnout jejich obsah? Děkuji za kompletní článek a všechny poznatky.