Domů : Přípony souborů : Format .bookexport

.bookexport soubor

Typ souboru :BookSmart Backup Book File

Vývojář Blurb Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

Co je to soubor BOOKEXPORT?

Soubor BOOKEXPORT je záložní kniha, kterou vytvořil BookSmart, bezplatný nástroj pro tvorbu fotoknih, notebooků a plánovačů. obsahuje soubor .BOOK a obrázky obsažené v knize. Soubory BOOKEXPORT se používají k zálohování knihy ak sdílení knih s ostatními uživateli aplikace BookSmart.

Více informací

Soubor BOOKEXPORT otevřený v aplikaci Blurb BookSmart 3.4

Soubor BOOK je hlavním typem souboru vytvořeným programem BookSmart pro uložení projektu při vytváření projektu. notebook, plánovač nebo fotoknihu. Pokud chcete soubor BOOK zálohovat nebo sdílet s jiným uživatelem, můžete vytvořit soubor BOOKEXPORT.

Chcete-li vytvořit soubor BOOKEXPORT, vyberte Soubor → Export → Exportovat projekt knihy nebo Vytvořit archiv archivu nebo Export / Záloha Book.

Chcete-li otevřít soubor BOOKEXPORT, vyberte Soubor → Importovat knihy. Knihu můžete také importovat z nabídky Další možnosti při otevírání aplikace BookSmart.

Programy, které otevírají BOOKEXPORT soubory
Macintosh
Blurb BookSmart

O BOOKEXPORT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bookexport a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BookSmart Backup Book File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.