Domů : Přípony souborů : .blb Soubor

.blb Přípona souboru

Typ souboru1Dreamworks Resource File

Vývojář Dreamworks Interactive
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to BLB soubor?

Archiv obsahující herní data pro hry Dreamworks, například "The Neverhood" (vydáno v roce 1996); může obsahovat několik různých typů médií, například obrázky na pozadí, hudbu, zvukové efekty a videa.

Více informací

Soubory BLB jsou soubory dat hry a nejsou určeny k ručnímu otevření. Pravděpodobně však budete moci extrahovat obsah souboru BLB pomocí nástroje jiného výrobce, například BLB Extractor.

Programy, které otevírají BLB soubory

Typ souboru2Interactive Fiction Package Game File

Vývojář Andrew Plotkin
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BLB číslo volby 2

Soubor herního balíčku používaný tlumočníky Interactive Fiction (IF), jako je Zoom nebo Spatterlight; podobný souboru .BLORB ; obsahuje příběh a další soubory, které vylepšují hratelnost; zahrnuje soubory zdrojů pro zvukové efekty, obálkové umění a hudbu.

Více informací

BLB soubory obsahující hry Glulx se s největší pravděpodobností objeví s příponou .GLB nebo .GBLORB . Soubory BLB obsahující hry typu Z se často zobrazují s příponou .ZBLORB nebo ZLB.

POZNÁMKA: Většina her Glulx je obsažena v souborech BLB, zatímco malé množství her Z-machine používá formát.

Programy, které otevírají BLB soubory
Windows
Windows Frotz
Linux
Zoom
Macintosh
Zoom
Spatterlight

Typ souboru3Blob Data File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.BLB číslo volby 3

Sběr dat uložených v binárním formátu známém jako "Binary Large Object" nebo "BLOB;" používají různé databázové programy k ukládání velkého množství dat; často používán jako datový typ pro databázová pole, která obsahují obrázky nebo jiná multimediální data.

Více informací

Soubory Blob se také používají k přenosu velkého množství dat z jedné databáze do druhé. Tento proces se někdy označuje jako "blobbing" dat do jiné databáze.

Programy, které otevírají BLB soubory
Windows
Various database programs
Macintosh
Various database programs

O BLB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .blb a jak ji otevřít.

Typ souboru Blob Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře