Domů : Přípony souborů : Format .blb

.blb soubor

Typ souboru 1:Dreamworks Resource File

Vývojář Dreamworks Interactive
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor BLB?

Archiv obsahující herní data pro hry Dreamworks, například "The Neverhood" (vydáno v roce 1996); může obsahovat několik různých typů médií, například obrázky na pozadí, hudbu, zvukové efekty a videa.

Více informací

Soubory BLB jsou soubory dat hry a nejsou určeny k ručnímu otevření. Pravděpodobně však budete moci extrahovat obsah souboru BLB pomocí nástroje jiného výrobce, například BLB Extractor.

Programy, které otevírají BLB soubory

Typ souboru 2:Interactive Fiction Package Game File

Vývojář Andrew Plotkin
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BLB druhá možnost

Soubor herního balíčku používaný tlumočníky Interactive Fiction (IF), jako je Zoom nebo Spatterlight; podobný souboru .BLORB ; obsahuje příběh a další soubory, které vylepšují hratelnost; zahrnuje soubory zdrojů pro zvukové efekty, obálkové umění a hudbu.

Více informací

BLB soubory obsahující hry Glulx se s největší pravděpodobností objeví s příponou .GLB nebo .GBLORB . Soubory BLB obsahující hry typu Z se často zobrazují s příponou .ZBLORB nebo ZLB.

POZNÁMKA: Většina her Glulx je obsažena v souborech BLB, zatímco malé množství her Z-machine používá formát.

Programy, které otevírají BLB soubory
Windows
Windows Frotz
Linux
Zoom
Macintosh
Zoom
Spatterlight

Typ souboru 3:Blob Data File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.BLB třetí možnost

Sběr dat uložených v binárním formátu známém jako "Binary Large Object" nebo "BLOB;" používají různé databázové programy k ukládání velkého množství dat; často používán jako datový typ pro databázová pole, která obsahují obrázky nebo jiná multimediální data.

Více informací

Soubory Blob se také používají k přenosu velkého množství dat z jedné databáze do druhé. Tento proces se někdy označuje jako "blobbing" dat do jiné databáze.

Programy, které otevírají BLB soubory
Windows
Various database programs
Macintosh
Various database programs

O BLB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .blb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Blob Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.