Domů : Přípony souborů : Format .bcm

.bcm soubor

Typ souboru 1:Business Contact Manager File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor BCM?

Ukládá data z aplikace Business Contact Manager for Outlook; zahrnuje účty, obchodní kontakty, projekty a obchodní příležitosti; také ukládá historii komunikace z předchozích verzí aplikace Business Contact Manager for Outlook.

Více informací

Soubory BCM mohou také obsahovat kontakty služby Business Contact Manager E-mail Marketing Service z aplikací Outlook 2007 a Microsoft Sales Leads z předchozích verzí aplikace Business Contact Manager for Outlook.

Aplikace Microsoft Office Outlook může importovat Soubory BCM pomocí Průvodce importem a exportem obchodních dat. Můžete vybrat import všech záznamů nebo vybrat jednotlivé záznamy, které chcete importovat.

Programy, které otevírají BCM soubory
Windows
Microsoft Outlook
Macintosh
Microsoft Outlook

Typ souboru 2:Microsoft Works Communications Script Backup

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.BCM druhá možnost

Záloha .WCM souboru, který obsahuje komunikační skript pro Microsoft Works; používá se pro telefonické připojení telefonického připojení a pro spouštění relací terminálu TTY, ANSI a VT100.

Více informací

Přípona souboru ".bcm" může být třeba změnit na ".wcm", aby fungovala správně.

Poznámka: Microsoft Works byl ukončen a již není k dispozici.

Programy, které otevírají BCM soubory
Windows
Microsoft Works

Typ souboru 3:Adobe Bridge Cache File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.BCM třetí možnost

Soubor BCM je soubor mezipaměti generovaný aplikací Adobe Bridge, aplikací pro správu souborů Adobe Creative Cloud (CC). Obsahuje data, jako jsou štítky a hodnocení souborů, které nelze uložit do souboru. Soubory BCM jsou podobné souborům .BC , .BRIDGECACHE a .BCT a data, která drží soubory, pomáhají zlepšit výsledky při hledání souborů.

Více informací

Soubory uložené v mezipaměti, jako jsou soubory BCM, mohou zabírat úložný prostor, aby mohly být odstraněny, přejděte do jejich složky a vyberte příkaz Nástroje → Mezipaměť → Vymazat mezipaměť pro složku "název složky".

Programy, které otevírají BCM soubory
Windows
Adobe Bridge
Macintosh
Adobe Bridge

O BCM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bcm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Bridge Cache File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.