Domů : Přípony souborů : .avhd Soubor

.avhd Přípona souboru

Typ souboruHyper-V SnapShot File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.AVHD číslo volby

Soubor vytvořený programem Hyper-V, virtualizační program, který je součástí systému Microsoft Windows Server; uloží snímek instancí virtuálních počítačů a umožní obnovení stavu virtuálních počítačů; mohou být velmi velké.

Více informací

Soubory AVHD jsou soubory doplňkového snímku k základnímu souboru .VHD , který představuje původní obraz virtuálního pevného disku. Soubor AVHD ukládá různé informace, které představují změny ze základního disku VHD. Soubory VHD a AVHD jsou uloženy ve stejném režiséru.

POZNÁMKA: Soubory AVHD se nazývají soubory Snapshot Differencing Disk.

Programy, které otevírají AVHD soubory

O AVHD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .avhd a jak ji otevřít.

Typ souboru Hyper-V SnapShot File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 21.07.2019:
nebo si vyberte z části s ovládáním zvuku. Nastavení monitoruChcete-li maximalizovat výkon HD, můžete pro zvětšení nebo zmenšení rozsahu zobrazení použít rozlišení obrazovky a jakoukoli jas. Během kinematografických běhů můžete také vypnout ruční monitory a automatické zaostřování a používat jejich diskrétní režim, který může snížit režijní výkon... Přečtěte si více