Domů : Přípony souborů : .aae Soubor

.aae Přípona souboru

Typ souboruSidecar Image Edit File

Vývojář Apple
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.AAE číslo volby

Soubor AAE obsahuje úpravy provedené na snímku pomocí aplikace Fotografie na zařízení se systémem iOS. Používá se k přenosu nedestruktivních úprav, které uživatel provedl na .JPG obrazech v systému iOS do systému MacOS. Soubory AAE mohou být přiloženy k obrázkům, pro které obsahují úpravy.

Více informací

Soubory AAE používají iOS 8 a novější a OS X 10.10 a novější. Pokud importujete obrázky ze zařízení se systémem iOS do systému Windows, obrázky ve formátu JPEG budou přeneseny a nikoli pouze soubory AAE, což způsobí ztrátu úprav. Soubory AAE mohou být také vymazány bez vymazání obrázků, ale veškeré úpravy provedené v nich budou odstraněny.

Soubor AAE odkazuje aplikace Photos při otevírání souboru JPG, ke kterému je přiřazen. Data se ukládají ve formátu XML, který lze zobrazit pomocí textového editoru, jako je například TextEdit nebo Notepad.   

Programy, které otevírají AAE soubory
Macintosh
Apple Photos

O AAE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aae a jak ji otevřít.

Typ souboru Sidecar Image Edit File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře