Domů : Přípony souborů : Format .a3d

.a3d soubor

Typ souboru :Alternativa Player 3D Export File

Vývojář Alternativa
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor A3D?

Soubor vytvořený AlternativaPlayer, online prohlížeč 3D modelů; obsahuje 3D model exportovaný z online programu; nachází se ve složce "model" složky ve složce .ZIP vytvořené programem.

Více informací

Vytvoření souboru A3D:

Načtení a zobrazení paliva ve formátu A3D:

Společné A3D názvy souborů

defaultModel.a3d - Jméno dané vašemu souboru A3D, který se nachází ve složce obsažené v souboru ZIP, který jste vytvořili při exportu souboru A3D.

Programy, které otevírají A3D soubory

O A3D souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .a3d a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Alternativa Player 3D Export File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Všechny informace uvedené ve vašem výzkumu o příponě souboru .a3d mi velmi pomohly. Online program AlternativaPlayer je poněkud matoucí na používání. Musel jsem více pátrat po tom, jak používat rozhraní, ukládat soubory, exportovat je a další věci. A konečně, jedna věc, která mě neustále štvala, je způsob, jakým je jejich formát souborů konstruován. Je super, že soubory A3D obsahují celý exportovaný 3D model. Hodně tomu napomáhá i použitý způsob komprese. I když určitě existují lepší dekompresní nástroje, které zabrání ztrátě kvality, je skvělé, že tuto funkci má. Děkuji za společný název souboru, který jsem při práci s ním našel. Pomůže to mnoha uživatelům, jako jsem já. Jsi opravdu hrdina, můj příteli. Brzy se uvidíme!