Domů : Přípony souborů : Format .7z.002

.7z.002 soubor

Typ souboru :7-Zip Split Archive Part 2 File

Vývojář 7-Zip
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

Co je to soubor 7Z.002?

Část 2 komprimovaného archivu vytvořeného programem 7-Zip, bezplatným programem komprese souborů; ukládá jednu část rozloženého archivu, který rozděluje soubor .7Z na více částí (jiné části používají přípony .7Z.001 , ".7z.003," atd.); slouží k rozbití souboru 7Z na menší kousky ke stažení, ukládání na externí média nebo k odesílání prostřednictvím e-mailu.

Více informací

Aby bylo možné dekomprimovat archiv s rozdělením 7 Zip, musíte nejprve získat všechny části, aby 7-Zip mohl rekonstruovat soubor 7Z. Po rekonstrukci pak 7-Zip může dekomprimovat soubor 7Z a extrahovat soubory.

POZNÁMKA: Soubory 7Z.002 používají složené rozšíření, které používá .7Z a .002 rozšíření.

Programy, které otevírají 7Z.002 soubory
Windows
7-Zip

O 7Z.002 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .7z.002 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru 7-Zip Split Archive Part 2 File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Děkuji za vysvětlení přípony souboru .7z.002. Nejprve vám řeknu, že jsem si byl jistý, že jde o nějaký virus nebo malware. Nebylo možné, aby přípona měla uprostřed tečku, vypadalo to příliš podezřele! Děkuji za obrovskou úlevu. Jsem teď mnohem klidnější, protože jsou doplňkem komprimovaných archivů vytvořených programem 7-Zip. O dvoudílném komprimovaném souboru slyším také poprvé. Je to celé takové divné lol. Pro mě je na nich nejlepší to, že mohou existovat další části pro celý archiv, které pomáhají mít menší soubory ke stažení. Jaký by mohl být nějaký příklad, ve kterém se používají? Pokračujte v dobré práci!