Domů : Přípony souborů : .3dp Soubor

.3dp Přípona souboru

Typ souboru13DMark2011 SE Project File

Vývojář Futuremark
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to 3DP soubor?

Soubor vytvořený programem 3DMark2011 SE, program používaný pro srovnávání počítačů s rozhraním DirectX 8; uloží specifikace systému, seznam testů ke spuštění a výsledky po spuštění benchmarků; umožňuje uložit a zkontrolovat výsledky.

Více informací

POZNÁMKA: DirectX 8 byl z velké části nahrazen verzí 9 a 10. Proto 3DMark2011 SE již není tak běžně používán a Futuremark je považován za starší software.

Programy, které otevírají 3DP soubory

Typ souboru2123D Catch Photo Scene Data File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.3DP číslo volby 2

Datový soubor vytvořený pomocí funkce 123D Catch, program, který se používá k soustružení více 2D obrazů do 3D modelu; uloží data, která jsou použita pro transformaci fotografií, do vykresleného 3D objektu; používá technologii sešívání fotografií pro konstrukci modelu.

Více informací

Chcete-li vytvořit model, uživatelé odešlou více digitálních fotografií stacionárního objektu. (Fotografie musí mít určitý stupeň překrytí nebo nelze vytvořit fotografickou scénu). Tyto fotografie se nahrají do cloudové služby, která fotografie spojí do 3D zobrazení. Výsledný 3D model lze uložit jako soubor .OBJ nebo .DWG nebo jako film.

Programy, které otevírají 3DP soubory

O 3DP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dp a jak ji otevřít.

Typ souboru 123D Catch Photo Scene Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře