Domů : Přípony souborů : .2mg Soubor

.2mg Přípona souboru

Typ souboruApple IIGS Disk Image

Vývojář Apple
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.2MG číslo volby

Obraz disku vytvořený z diskety formátované pro Apple IIGS, 16bitový počítač Apple II; mohou obsahovat aplikace, hry nebo jiné soubory, které mohou být používány systémem Apple IIGS.

Více informací

Soubory 2MG jsou také rozpoznány různými emulátory Apple IIGS, což jim umožňuje otevřít je na novějších počítačích Mac, stejně jako v systémech Windows a Unix.

Programy, které otevírají 2MG soubory
Windows
KEGS emulator
XGS/32 emulator
Linux
KEGS emulator
Macintosh
KEGS emulator
iGS-Mac

O 2MG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .2mg a jak ji otevřít.

Typ souboru Apple IIGS Disk Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 23.02.2019:
a macOS. Tisíce rozhněvaných pobřežních radních z Vancouveru se tento týden konaly první schůzky poté, co mluvčí Geoff Horgan naznačil, že je „otevřený a zapůsobil“ s radní Nunavutem Danielem Alfonzem v přízemí veřejné kanceláře provincie. Když hovořil za BC, Horgan také oznámil přítomnost obávaného šéfa Port Moody, profesora Davida Marra, bývalého předsedy regionální rady, Justina Daggetta a čtyř učitelů základních škol... Přečtěte si více