Domů : Přípony souborů : .12m Soubor

.12m Přípona souboru

Typ souboruLotus 1-2-3 SmartMaster File

Vývojář IBM
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

.12M číslo volby

Soubor 12M je tabulka vytvořená aplikací Lotus 1-2-3, která je součástí produktu IBM Lotus SmartSuite. Obsahuje předdefinovanou tabulku, která umožňuje uživateli zadávat informace pro vytváření prognóz, finančních výkazů a rozpočtů. Soubory 12M také obsahují vzorce, formátování a rozsahy tisku.

Více informací

Produkt Lotus 1-2-3 byl poprvé vyvinut společností Lotus Development Corporation, kterou IBM zakoupila v roce 1995. "1-2-3" odkazuje na tři hlavní možnosti programu: 1) funkce tabulkového procesoru, 2 ) vytváření grafů a grafů a 3) základních databázových operací.

POZNÁMKA: Produkt Lotus 1-2-3 byl populární v 80. a na počátku 90. let. Nicméně, to bylo předběhlo Microsoft Excel v 90. letech a byl oficiálně přerušen v roce 2013.

Programy, které otevírají 12M soubory

O 12M soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .12m a jak ji otevřít.

Typ souboru Lotus 1-2-3 SmartMaster File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře