Domů : Přípony souborů : .000 Soubor

.000 Přípona souboru

Typ souboru1Indexing Service Data File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to 000 soubor?

Soubor 000 je datový soubor vytvořený službou Indexing Service, což je softwarová komponenta operačního systému Windows, která z souborů na pevném disku vytváří index prohledávatelného souborového systému. Data uložená v souboru 000 pomáhají systému Windows provádět rychlé vyhledávání.

Více informací

000 souborů je uloženo s několika dalšími typy souborů, které tvoří index vyhledávání. Další typy mohou zahrnovat .BK1 , .BK2 , .FID , .HSH , .PS1 a .PS2 .

Index vyhledávání služby indexování je obvykle vytvořen v následujícím adresáři:

C: Informace o svazku systému Katalog.wci

Index může být generován také pro externí svazky připojené k počítači se systémem Windows, například k jednotkám USB flash.

Pokud máte pomalý procesor, měli byste zvážit zakázání indexování nebo selektivní deaktivaci indexování v počítači. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start nebo na vyhledávací panel v systému Windows a do pole pro vyhledávání zadejte "indexování". Potom klepněte na příkaz Možnosti indexování a odeberte umístění v systému Windows, která již nechcete indexovat. Tím se prodlouží doba, po kterou bude systém Windows vyhledávat tyto lokality, ale také zlepší výkon procesoru.

Programy, které otevírají 000 soubory
Windows
Microsoft Windows

Typ souboru2Windows CE Installation Data File

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.000 číslo volby 2

Index souborů kabinetu ( .CAB ) obsažených v instalačním balíčku pro zařízení Windows CE; odkazuje instalační skript programu a definuje soubory, které mají být nainstalovány.

Více informací

Soubory indexu kabinetu také obsahují název aplikace a vydavatele, určenou cestu k adresáři pro instalaci, požadavky na software WinCE, architekturu kabinetu a další informace.

Programy, které otevírají 000 soubory

Typ souboru3Virtual CD Disc Image File

Vývojář H+H Software
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.000 číslo volby 3

Soubor obrazových dat vytvořený programem Virtual CD, program pro zobrazování disků; vytvořené ve verzích 4 a novějších; obsahuje data pro disk a je uložena vedle souboru .VC4 ; lze také uložit pomocí souboru .VCX , což je projekt CD Editoru, který byl použit k vytvoření souborů 000 a VC4.

Více informací

000 souborů lze vypálit na disk pomocí virtuálního disku CD. Musíte však otevřít odpovídající soubor VC4 (nebo soubor VCX, pokud existuje), který pak umožní softwaru Virtual CD přístup k obrazu disku.

Programy, které otevírají 000 soubory
Windows
EZB Systems UltraISO
Smart Projects IsoBuster
HH Software Virtual CD

Typ souboru4DoubleSpace Compressed File

Vývojář Microsoft
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

.000 číslo volby 4

Archiv souborů komprimovaný společností Microsoft DoubleSpace, starší nástroj pro kompresi souborů, který je součástí systému MS-DOS; může být dekomprimován a otevřen za běhu pomocí MS-DOS s nainstalovaným kompresním subsystémem DBLSPACE.BIN.

Programy, které otevírají 000 soubory
Windows
Microsoft MS-DOS

O 000 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .000 a jak ji otevřít.

Typ souboru DoubleSpace Compressed File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře