Domovská stránka > J > Jak Stáhnout Ovladače?

Jak stáhnout ovladače?

Všechny potřebné ovladače je totiž zpravidla možné stáhnout přímo z webu výrobce počítače. Výrobci označují počítače modelovým nebo produktovým číslem, které bývá uvedeno na štítku zezadu nebo zespodu počítače nebo notebooku. Díky tomu si můžete být jistí, že ovladače jsou přímo pro Váš hardware.

Přečtěte si více

Následně, jak restartovat grafickou kartu?

Jedna z málo známých klávesových zkratek pro Windows – – Win + Ctrl + Shift + B – vyvolá restart ovladače grafické karty.
Když to vezmeme v úvahu, jak zkontrolovat grafickou kartu?
Jestliže problém přetrvává, nechte systémem Windows zkontrolovat grafickou kartu proti chybám. Uděláte to tak, že stisknete [Windows] + [R] a do příkazové řádky, která se objeví, napíšete »dxdiag« a stisknete »OK«: spustí se »Nástroj pro diagnostiku rozhraní DirectX«.

Následně, co mám za grafickou kartu?

Chcete-li zjistit, jakou grafickou kartu máte v počítači, postupujte podle následujících kroků:

1. Otevřete "Správce zařízení" v počítači. To provedete stisknutím kláves Windows + X a výběrem položky "Správce zařízení" z nabídky.

2. V okně Správce zařízení rozbalte kategorii "Zobrazovací adaptéry". Tím se zobrazí grafické karty nainstalované v počítači.

3. V seznamu uvidíte název vaší grafické karty. Může to být například "NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti" nebo "AMD Radeon RX 580".

Pokud mi poskytnete konkrétní údaje o svém počítači, mohu vám pomoci najít přesnou grafickou kartu, kterou máte. Následně, jak aktualizovat hardware?

Ruční stažení a aktualizace ovladače
 1. Otevřete Správce zařízení tak, že kliknete na tlačítko Start.
 2. V seznamu kategorií hardwaru vyhledejte zařízení, které chcete aktualizovat, a poklikejte na jeho název.
 3. Klikněte na kartu Ovladač, klikněte na Aktualizovat ovladač a pak postupujte podle pokynů.

Někdo se také může ptát, jak aktualizovat grafickou kartu nvidia?

Řešení
 1. Spuštění nástroje Správce zařízení
 2. Rozbalte položku grafické adaptéry a klikněte pravým tlačítkem na grafický procesor NVIDIA.
 3. Klikněte na možnost Aktualizovat ovladač .
 4. Klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte stažený soubor.
 5. Klikněte na možnost Výběr mně
A jak nainstalovat ovladač pro síťový adaptér?
Jak nainstalovat síťový adaptér ručním načtením souboru ovladače
 1. Krok 1 Zapojte adaptér do slotu PCI na počítači a spusťte počítač.
 2. Krok 2 Počítač detekuje adaptér a zobrazí se Průvodce nově rozpoznaným hardwarem.
 3. Krok 3 Vyberte možnost Nevyhledávat, zvolím ovladač k instalaci a poté klikněte na tlačítko Další.

Lidé se také ptají, co je to driver booster?

Driver Booster 9 - je nejoblíbenější a nezbytný nástroj pro aktualizaci ovladačů, podporu her a řešení běžných problémů s PC mezi uživateli. Driver Booster umí aktualizovat zastaralé a chybné ovladače nebo přiřadit chybějící ovladače. V této verzi se databáze ovladačů a herních komponent výrazně rozšířila.
Jak nainstalovat nové ovladače? The process of installing new drivers will vary depending on the make and model of your computer. However, most manufacturers will provide instructions on their website for how to install new drivers. In general, you will need to download the driver file from the manufacturer's website and then install it on your computer.

Někdo se také může ptát, kde hledat ovladače?

Většinou je lze stáhnout z webových stránek výrobce. Musíte však vždy použít pouze oficiální webové stránky, abyste se vyhnuli virům, které jsou často uváděny na webových stránkách třetích stran. Pokud nechcete hledat, můžete použít přístrojový manažer, který by měl najít všechny ovladače, které potřebujete.
Pokaždé, když se nejedná o ovladač, ale o programový zdroj, je nutné vždy používat pouze oficiální webové stránky. Příliš mnoho webových stránek třetích stran se pokouší nabídnout některé programy, které mohou být nebezpečné a také mohou nechat otevřenou bránu pro únos. Pokud chcete stahovat program z třetích stran, vždy se ujistěte, že jste si stáhli z bezpečného zdroje.
Další možností je stah

By Fife

Jak aktualizovat ovladače? :: Jak Aktualizovat ovladače grafické karty?
Užitečné odkazy