Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Ovladače Grafické Karty?

Jak Aktualizovat ovladače grafické karty?

Stačí jen:
 1. otevřít Správce zařízení - třeba přes kontextové menu ikony Tento počítač otevřené kliknutím pravého myšítka - volby Spravovat a odkliknutí položky Správce zařízení;
 2. vyhledat položku Grafické adaptéry;
 3. vybrat požadovanou grafickou kartu;
 4. vyvolat pravým myšítkem kontextové menu a zvolit Aktualizovat ovládač;

Přečtěte si více

Jak nainstalovat Ovladač grafické karty?

V systému Windows 10 klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Start systému Windows nebo otevřete nabídku Start a vyhledejte Správce zařízení. Přejděte do oddílu Grafické adaptéry. Ve Správci zařízení klikněte dvakrát na nainstalovaný grafický adaptér. Klikněte na kartu Ovladač.
Jak Aktualizovat GPU?
Chcete-li dosáhnout co nejlepšího výkonu hardwaru, doporučujeme ovladače grafické karty (GPU) aktualizovat. V operačních systémech Microsoft Windows lze většinu ovladačů hardwaru nainstalovat z webu společnosti Dell Ovladače a soubory ke stažení nebo prostřednictvím služby Windows Update.

Jak zjistit verzi ovladače grafické karty?

Jak zjistit aktuální verzi ovladače?
 1. Otevřete požadovanou součást Ovládacích panelů následováním příkazu Start | Ovládací panely | Hardware a zvuk.
 2. Klepnutím levým tlačítkem myši vyberte odkaz Zobrazit hardware a zařízení, čímž se otevře požadovaný Správce zařízení.
Jak aktualizovat ovladače zdarma?
Jak na aktualizace ovladačů zdarma
 1. DriverEasy. Jedná se o aplikaci, jež po nainstalování naskenuje váš počítač a vyhledá neaktuální ovladače, které poté můžete jednotlivě nainstalovat.
 2. GIGABYTE APP Center.
 3. Asus EZ Update.
 4. MSI Live Update.
 5. ASRock Live Update & App Shop.

Když to vezmeme v úvahu, jak nainstalovat všechny ovladače?

Nejjednodušší způsob instalace ovladačů je nechat to na integrované databázi Windows, případně jejich aktuálnější verzi z internetu prostřednictvím Windows Update. Windows se při své instalaci pokusí vyhledat příslušné soubory na instalačním médiu, případně je stáhne po zapnutí automatických aktualizací.
Kde a jak stáhnout ovladače?
Nejjednodušším způsobem je zadat do vyhledávače od Googlu (ne seznam) právě název notebooku, značkové PC sestavy nebo komponentu a za název dopsat "drivers". Google většinou nabídne hned mezi prvními odkaz na oficiální stránky výrobce, kde se stačí proklikat do sekce ovladačů (drivers).

Jak Aktualizovat ovladače grafické karty AMD?

Řešení
 1. Otevřete Správce zařízení .
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na AMD Radeon R7 M360 v části Display Adapters .
 3. Klepněte na Aktualizovat Driver .
 4. Vyberte možnost Hledat automaticky aktualizovaný software driver .
 5. driver se automaticky zahájí stahování.
 6. Systém nyní hlásí grafickou kartu správně.
Jak stáhnout grafickou kartu? Grafická karta se může stáhnout prostřednictvím webové stránky výrobce nebo prostřednictvím on-line obchodu.

Jak zkontrolovat ovladače?

Ovladače je možné zkontrolovat prostřednictvím funkce Správce zařízení ve Windows. Chcete-li tuto funkci otevřít, klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start a vyberte možnost Správce zařízení. V seznamu zařízení vyhledejte položku, kterou chcete kontrolovat, a klepněte na ni pravým tlačítkem myši. Vyberte možnost Aktualizovat ovladač software.

By Gastineau Obery

Jak stáhnout ovladače? :: Jak aktualizovat hardware?
Užitečné odkazy