Domovská stránka > K > Kdy Se Zlevní Iphone?

Kdy se zlevní iPhone?

V každém případě zájemce o základní iPhony si nyní může telefon koupit výrazně levněji než před rokem a půl. Úplně nejlevnější model mini startoval v roce 2020 na částce 21 990 Kč. Nástupce iPhone 13 začínal v září 2021 na částce 19 990 Kč a nyní po slevě vyjde na 18 490 Kč. To je rozdíl 3 500 korun.

Přečtěte si více

Proč nemít iPhone?

Omezení systému

Uniformní prostředí iOS zobrazuje po odemčení pořád to samé – základní plochu s ikonkami. Žádné nadstavby, žádné možnosti, jak se výrazněji odlišit od ostatních. To je zkrátka daň za to, že systém běží tak, jak má, a to i třeba po dvou letech. Další věc je, že iOS si žije tak trochu vlastním životem.
Pokud jde o toto, proč je apple nejlepší?
Bezpečnost informací

Společnosti pro zabezpečení informací se jednomyslně shodují, že zařízení Apple jsou bezpečnější než zařízení Android. Podle zprávy Forbes 97 procent malwaru na chytrých telefonech cílí na telefony s Androidem. Android telefony získávají malware a viry zejména z obchodů s aplikacemi.

Proč iPhone a ne Android?

Rychlejší aktualizace a delší podpora

Dalším důvodem, proč uživatelé iPhonů nikdy nepřejdou na Android, je softwarová podpora. Zatímco u iOS není problém s jedním telefonem získat až sedmiletou softwarovou podporu, u Androidu je běžnou praxí 2 až 3 roky.
Pokud jde o toto, v čem je apple lepší než android?
U Apple účtu Apple ID je na prvním místě bezpečnost. Vícefaktorové ověření už sice můžeme nalézt i u Androidu, ale například biometrické ověřování je zatím doménou Applu. Kromě toho hackeři k útokům využívají spíše Android kvůli open source částem systému. iOS si většinu systémového kódu střeží.

Když to vezmeme v úvahu, kdo používá iphone?

Apple letos v září poprvé pokořil hranici jedné miliardy aktivních uživatelů iPhonu. Vyplývá to z odhadů analytika Neila Cybarta. Apple se letos stal první americkou firmou, jejíž tržní hodnota přesáhla dva biliony dolarů.
Můžete se také zeptat, jak často nabíjet iphone?
Pokud budete o baterii svého iPhonu správně pečovat, vydrží vám možná i déle, než tvrdí výrobce. Apple uvádí výdrž baterie u každého zařízení na 1 000 nabíjecích cyklů. Jeden cyklus znamená vybití ze 100 % na 0 %. Životnost baterie ale samozřejmě závisí i na její kapacitě.

Někdo se také může ptát, co vybiji baterii iphone?

Pokud se chcete podívat, jak dlouho byly jednotlivé aplikace využívány na obrazovce nebo na pozadí, klepněte na Zobrazit aktivitu. U každé aplikace můžou být uvedeny tyto možnosti využití: Aktivita na pozadí znamená, že aplikace prováděla něco na pozadí a využívala při tom baterii.
Navíc, jak šetřit baterii na iphone? 1. Pokud nejste v režimu letu, vypněte Wi-Fi.
2. Vypněte pozadí aplikací, které nevyužíváte.
3. Vypněte automatické aktualizace.
4. Vyberte si nižší úroveň jasu.
5. Vypněte nepotřebné funkce, jako je Bluetooth nebo GPS.
6. Pokud máte nastavené notifikace, zvolte si nižší frekvenci.
7. Vypněte nepotřebné aplikace.

A jaký je nejnovější iphone?

The latest iPhone is the iPhone 8.

By Bayly Dyas

V kterém roce byly standardizovány typy souborů platformy Open Document? :: Který je správný čas letní nebo zimní?
Užitečné odkazy