Domovská stránka > J > Jaký Apple Watch Koupit?

Jaký Apple Watch koupit?

Větší displej – displej je u Apple Watch Series 4 přibližně o 30 % větší a i menší verze má nyní větší zobrazovač než větší verze předešlé generace. Samotné hodinky jsou ale větší jen nepatrně a naopak o 7 mm tenčí než Series 3. Detekce pádů – Apple Watch 4 umí rozpoznat, pokud upadnete na zem.

Přečtěte si více

Na co si dát pozor při koupi Apple Watch?

Nejenže je to nepříjemné, ale může to úplně zkazit první momenty nadšení z nového zařízení od Applu. Zejména když prodejce ani kupující netuší, co s tím. Odpovědí je resetování do továrního nastavení – jde obvyklý krok prakticky u všech produktů Applu, ať už jde o iPhone, iPad, Mac nebo třeba právě Apple Watch.
A další otázka, co vše umí apple watch 7?
Hodinky mají opět 32 GB prostoru v úložišti pro data. Senzory jsou také stejné, hodinky vám tedy umí změřit tep, saturaci krve kyslíkem, EKG nebo kvalitu spánku. Vzhledem k většímu a jasnějšímu displeji při zachování zbytku hardwaru stejného jako loni nás celkem zajímala výdrž baterie.

Proč se už neprodávají Apple Watch 4?

Protože hodinky používají zatím nepříliš rozšířenou revoluční verzi SIM. Takzvaná eSIM totiž není plastová kartička, ale čip umístěný v telefonu, do kterého se nahrají informace. Apple je v tomto směru průkopníkem a eSIM používá od loňské generace modelů iPhonů jako druhou SIM, ta hlavní je stále plastová klasická.
Co všechno měří Apple Watch se?
Apple Watch vám pomůžou plnit spánkové cíle, sledovat důležité údaje o vaší srdeční činnosti, kontrolovat si hladinu kyslíku v krvi a nezapomínat na důkladné mytí rukou.

Proč koupit Apple Watch 7?

Větší displej, rychlejší nabíjení a samozřejmě i vyšší výkon. To všechno mají být přednosti nových Apple Watch 7, které jsem mohl několik týdnů nosit na zápěstí. Měli by majitelé iPhonů uvažovat o koupi, nebo se raději poohlédnout jinde?
A další otázka, co je notifikace v hodinkách?
Prostřednictvím funkce oznámení z telefonu můžete do hodinek dostávat upozornění na příchozí hovory, zprávy a oznámení z aplikací. Na hodinkách se zobrazí stejná upozornění jako na displeji telefonu. Oznámení z telefonu funguje s telefony iOS a Android.

Můžete se také zeptat, jak dlouho vydrží apple watch?

Proto jsme si dali záležet, aby celý den vydržela i jejich baterie. Po nočním nabíjení by měla zvládnout 18 hodin běžného provozu včetně průběžného zjišťování času, přijímání oznámení, používání aplikací a 60minutového tréninku.
Kdy budou Apple Watch 8? Apple Watch 8 je plánováno na podzim 2021.

Co znamená Cellular u hodinek?

Cellular u hodinek znamená, že jsou vybaveny čipem, který umožňuje připojení k mobilní síti. Díky tomu mohou uživatelé odesílat a přijímat textové zprávy, volat a přijímat hovory, a dokonce i přistupovat k internetu.

By Ulysses Briggsiii

Jak nainstalovat Whatsapp do chytrých hodinek? :: Na co jsou dobré Apple Watch?
Užitečné odkazy