Domovská stránka > J > Jaký Mobil Nejlépe Fotí?

Jaký mobil nejlépe fotí?

Na označení „Nejlepší fotomobil 2020“ a „Nejlepší fotomobil 2021“ dosáhl iPhone 12 Pro Max. Nový jablečný přístroj byl osazen trojicí 12Mpx objektivů na zadní straně. K focení můžete používat ultraširokoúhlý objektiv, širokoúhlou čočku a optickou stabilizaci.

Přečtěte si více

Jaký iPhone se vyplatí koupit v roce 2022?

Velmi výkonný je však i A14 Bionic, kterým se mohou pochlubit všechny modely dvanácté řady. Paměť – V tomto ohledu jednoznačně vítězí iPhone 13 Pro a 13 Pro Max, které nabízejí až 1 TB úložiště, 512 GB se může pochlubit iPhone 13, 13 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, ostatní modely zpravidla nabízejí maximálně 256 GB.
Někdo se také může ptát, jaký je nejnovější iphone? Nejnovější iPhone ze září 2021 je iPhone 13. Apple ho uvedl na trh 14. září 2021. iPhone 13 se dodává ve čtyřech různých modelech: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Každý model nabízí různé funkce a vylepšení, například čip A15 Bionic, vylepšené fotoaparáty, delší výdrž baterie a design s menším výřezem.

A další otázka, jak vytvořit panoramatickou fotku?

Jak vytvořit snímky na panoráma
 1. Držte fotoaparát pevně v rukou a otáčejte se v bocích ve směru, ve kterém chcete panoráma nasnímat. Obří výhodou je rychlost snímání.
 2. Fotoaparát upevněte na stativ a otáčejte s ním na stativu.
 3. Použijte stativ s panoramatickou hlavou, která vám umožní nastavit nodální bod.
Jak vytvořit Street View?
Klepněte na značku místa
 1. Na telefonu nebo tabletu se systémem Android spusťte aplikaci Mapy Google .
 2. Klepněte na značku místa.
 3. V dolní části obrazovky klepněte na název nebo adresu místa.
 4. Posuňte stránku a vyberte fotku s označením „Street View".
 5. Po dokončení klepněte vlevo nahoře na Zpět .

Jak vytvořit produktovou 360 fotografií?

360° otočnou produktovou fotografii velmi snadno vytvoříte pomocí Foldio360. Toto chytré otočné zařízení udělá veškerou práci za Vás - stačí pouze umístit fotografovaný předmět a spustit akci v aplikaci foldio360.
Jak udělat nejlepší fotku s iPhonem?
8 tipů, které vylepší tvé fotky iPhonem
 1. Zaostřuj manuálně
 2. Využívej slider na displeji ke změně expozice.
 3. Pořizuj fotografie tlačítkem hlasitosti a vyhni se otřesům.
 4. Používej sekvenční režim pro akční snímky.
 5. Pracuj s režimem portrét.
 6. Využívej noční režim.
 7. Využívej výhod formátu ProRAW.
 8. Využívej filtry.

Pokud jde o toto, jak nastavit fotoaparát iphone 13?

Nastavení korekce objektivu na iPhonech modelových řad 12 a 13 upravuje fotky pořízené předním a ultraširokoúhlým fotoaparátem tak, aby výsledek vypadal přirozeněji. Ve výchozím stavu je korekce objektivu zapnutá. Chcete‑li ji vypnout, přejděte do Nastavení > Fotoaparát a vypněte volbu Korekce objektivu.
Jak fotit makro na iPhone? Nejlepší způsob, jak fotit makro na iPhone, je použít externí objektiv. Existuje mnoho objektivů, které se prodávají speciálně pro fotografování makro. Tyto objektivy jsou obvykle kovové a mají sklo s vysokým rozlišením.

Jak udělat fotku s rozmazaným pozadím Iphone?

Udělat fotku s rozmazaným pozadím na Iphone je snadné. Stačí otevřít aplikaci Fotoaparát, vybrat režim Portrét a před objektivem umístit objekt, který chcete fotografovat.

By Behlau

Jak udělat z fotky 3D? :: Jak pořídit fotku 360 na iPhone?
Užitečné odkazy