Twoo: jeho funkce a jak ho používat


Twoo je sociální síť, která si v poslední době získala popularitu. Stránky umožňují seznámit se s novými lidmi ve vašem okolí.

Twoo je jedna z nejnovějších a nejinovativnějších sociálních platforem, která uživatelům umožňuje najít lidi žijící ve stejné oblasti a vzájemně se propojit. Funguje velmi podobně jako nejoblíbenější sociální sítě, jako je Facebook nebo Netlog, ale má také interaktivní a zábavné funkce, které vám umožní poznat spoustu nových lidí, navázat nová přátelství, hrát hry a organizovat schůzky. Pokud ve vás tato nová sociální síť vzbudila zvědavost, přečtěte si tento krátký článek od Libero Tecnologia a zjistěte, jak se seznámit s dalšími přáteli a proč ne třeba i se spřízněnou duší!

Co je Twoo

Twoo je platforma pro sociální sítě založená v roce 2014 a vlastněná společností Massive Media: stránka je dostupná ve více než 200 zemích a má více než 160 milionů členů po celém světě. Stejně jako na jiných sociálních sítích můžete i na Twoo přidávat své přátele nebo vyhledávat nové, chatovat s nimi, nahrávat své oblíbené fotografie a sdílet své příspěvky. Registrace je zdarma a nevyžaduje stahování žádných speciálních aplikací.K dispozici je také prémiová verze, která zvyšuje počet zobrazení vašeho profilu.

Pro přístup na Twoo se musíte zaregistrovat pomocí svého jména, pohlaví, města bydliště, e-mailové adresy a hesla. Svůj účet však můžete propojit i s jinými sociálními platformami a importovat kontakty z nich. Po registraci si musíte vytvořit profil, napsat o sobě krátký popis, případně vyplnit pole se svými hlavními zájmy a nahrát fotografie. Nezapomeňte, že čím úplnější a atraktivnější bude váš profil, tím více si ho bude komunita vážit. Twoo můžete používat také přímo ve svém chytrém telefonu, a to prostřednictvím aplikace pro Andriod a iOS.


Jak Twoo funguje

Teď začíná nejzábavnější a nejinovativnější část této sociální sítě: stránka má speciální sekci pro ty, kteří hledají spřízněnou duši. Při prohlížení ostatních profilů můžete zanechat speciální lajky tím, že uživatele zahrnete do svých "lajků"; pokud má druhá osoba stejný pocit, uloží se do sekce "vaše shody". Sociální síť nabízí tři typy her pro seznámení s novými uživateli: klasickou hru, rande naslepo nebo hlasování o shodě.

Chcete-li na Twoo přidat nové profily a seznámit se s dalšími lidmi, stačí kliknout na tlačítko "začít hrát": vyhledávač umožňuje nastavit preference podle pohlaví, věku a zeměpisné oblasti, aby vám algoritmus zobrazil profily, které nejvíce odpovídají vašim zájmům. Kromě toho vám platforma poskytuje statistické údaje o míře oblíbenosti vašeho účtu, na jejichž základě budete mít větší šanci objevit se ve hrách ostatních uživatelů.

Druhý herní režim umožňuje účastnit se společenské hry, která spočívá v jakémsi párování naslepo: uživatel, který se jí účastní, si může vybrat profil pouze na základě svých zájmů, aniž by viděl jeho fotografii. V druhém případě však o tom, s kým bude komunikovat, nerozhoduje uživatel, ale komunita: v praxi se dva profily představí ostatním uživatelům a ti hlasují o jejich kompatibilitě, čímž určí, zda se jedná o vítěznou či nesourodou dvojici.


Twoo Unlimited: co to je a jak to funguje

Předplatné a používání služby Twoo je zdarma, ale pokud chcete využívat některé výhodné doplňkové služby, budete potřebovat účet Twoo Unlimited. Pokud například hledáte ideálního partnera nebo chcete jednoduše chatovat s co největším počtem uživatelů, můžete zvážit nákup dalších kreditů. Pokud chcete mít přístup k neomezenému počtu her, jsou kredity nutností: jakmile překročíte svůj denní limit, cena dodatečných kreditů se pohybuje od 2 € za jeden kredit do pouhých 30 € za 20 kreditů, přičemž mezibalíčky stojí 10 € za 5 kreditů a 17 € za 10 kreditů.

Kromě prémiového předplatného budete moci zvýšit počet návštěv na svém profilu a zlepšit tak své statistiky, zjistit, kdo si nedávno prohlížel váš účet, a každý den kontaktovat až 10 nových uživatelů. Aktivace funkce Twoo Unlimited vám také umožní zjistit, kdo vás má rád, zkontrolovat, zda byly vaše zprávy přečteny, surfovat inkognito a nepozorovaně navštěvovat zajímavé profily a zobrazit více lidí ve filtru vyhledávání.