PES 2019, triky a tajemství, jak vyhrát všechny zápasy


PES 2019 je jednou z nejrealističtějších a nejkomplexnějších sportovních videoher vůbec v historii Konami a nejen to, ale zde je několik triků a tajemství, jak vyhrát

Fanoušci videoher a zejména PES 2019? Nová verze fotbalové hry od Konami má sice složitější hratelnost než v minulosti, ale díky řadě triků a tajemství můžete porazit každého soupeře.

Je třeba říct, že PES 2019 je jednou z nejrealističtějších sportovních her vůbec. Ovládání míče, taktická schémata, kalibrace střel - Konami letos opravdu neponechalo nic náhodě. Hraní PES 2019 je zkrátka zábavné, ale vůbec ne snadné, zejména ve srovnání s fotbalovými tituly před několika lety. Ale pak je možné najít ve videohře tak složité najít nějaké triky, aby nikdy prohrát? Odpověď zní ano. Stejně jako všechny sportovní videohry má i PES 2019 "Achillovy paty", tedy některé hry, které dokáží překonat odpor soupeře více než jiné. Zde jsou triky, které můžete použít, abyste se stali neporazitelným šampionem ve hře PES 2019.

Na začátek si řekněme, že se nejedná o podvádění ani vynucování hry, vše je legální. Všechno je legální. Jde jen o určité hry, které se ve videohře od Konami vyplatí mnohem více než jiné akce.

Používejte nízké a krátké přihrávky

Tiki Taka vtrhla i do videoher. Ve hře PES 2019 je mnohem snazší skórovat a porazit soupeře pomocí vzorce akcí založeného na nepřetržitých, rychlých a krátkých přihrávkách. Zkrátka klasický španělský styl Tiki Taka. Proto se vyhýbáme dlouhým hodům a zdá se, že i vysoké a nízké hluboké přihrávky se vyplatí méně než krátké a nízké přihrávky.


Vyhýbejte se dlouhým sprintům

Používání krátkých a krátkých přihrávek nás také povede k tomu, že budeme méně běhat. PES 2019 má nový systém řízení únavy hráčů, který se od minulosti velmi liší. Po sérii dlouhých sprintů bude mít náš hráč jazyk na zemi a nebude možné přeskočit soupeře nebo se vrátit do obrany. Šetřeme dech, jak jen to jde, abychom nemuseli provádět změny před koncem prvního poločasu.


Omezení střel zpoza branky

Výše zmíněná nová dynamika, která v PES 2019 řeší střely, je skutečně velmi složitá. Proto byste měli, zejména pokud nejste zrovna mistři videoher nebo pokud hrajete dlouho, střílet pouze z okraje nebo zevnitř pokutového území. Bude pro nás mnohem snazší skórovat. V neposlední řadě proto, že brankáři mají řadu vylepšených dovedností a odrazí většinu našich pokusů.