Jak sledovat Juve – Ajax v přímém přenosu


Zjistěte, kde sledovat Juve - Ajax v přímém přenosu Ligy mistrů zdarma na chytrých telefonech, počítačích a tabletech

Vítězstvím pokračuje sen o mistrovském titulu. Dnes večer se na Allianz Stadium v Turíně utká Juventus s Ajaxem, což je zápas platný pro odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů 2018-2019. Po remíze 1:1 v prvním utkání stačí Bianconeri k postupu do druhého kola remíza 0:0, ale Nizozemci se ukázali jako těžký soupeř. Dynamický fotbal Ten Hagu ztěžoval Juventusu postup vpřed, ale poziční obrana Bianconeri obstála.

Dnes večer musí Juventus hrát jinak a pokusit se vstřelit alespoň pár gólů. A k tomu je v útoku povede Cristiano Ronaldo, trenér se 127 góly v Lize mistrů. Portugalský útočník se plně zotavil ze svalového zranění a je připraven znovu zaujmout. Juventus má však problémy se sestavou. Chiellini se neuzdravil a Mandžukič bude chybět také kvůli problémům se šlachou. Rugani bude mít důvěru vobraně, zatímco Dybala-Kean bude u míče vútoku. Ajax se bude muset obejít bez Tagliafica, který je diskvalifikován, zatímco De Jong je kvůli svalovým problémům v nedohlednu.

Juventus proti Ajaxu je exkluzivní zápas Sky a bude vysílán živě na SkySport Uno (kanál 201). Zde se dozvíte, jak sledovat Juve - Ajax v přímém přenosu na SkyGo.

Juve - Ajax: čas a kde sledovat v televizi

Výkop utkání Juve - Ajax je naplánován na 21:00. Zápas je možné sledovat pouze na SkySport Uno (kanál Sky 201). Na kanálech Rai nebude vysílán žádný přímý přenos. Fanoušci Bianconeri mohou Juve - Ajax sledovat v přímém přenosu na SkyGo.


Kde sledovat Juve - Ajax v přímém přenosu na SkyGo

Další zápas pro Bianconeri. Cílem sezony je Liga mistrů a vítězství prochází i těžkými zápasy, jako byl první duel s Ajaxem. Pokud nemůžete sledovat zápas v televizi, můžete se na Juve - Ajax podívat v přímém přenosu na SkyGo, platformě Sky na vyžádání.

Pro použití SkyGo musíte být předplatitelem Sky, mít účet na webových stránkách Sky a používat jedno z podporovaných zařízení (chytrý telefon, počítač a tablet). Aplikaci SkyGo si můžete stáhnout z webových stránek Sky nebo z obchodů Google Play a App Store.

Chcete-li streamovat zápas Juve - Ajax Champions League, musíte spustit SkyGo, zadat přihlašovací údaje a kliknout na položku TV Channels. Otevře se karta se všemi kanály, které jsou k dispozici pro streamování na Sky, a vy musíte sjíždět dolů, dokud nenajdete SkySport Uno. Pak vyberte kanál a stiskněte ikonu "Play": za několik sekund se spustí přenos zápasu Juve - Ajax.

Pokud nemáte předplatné Sky, můžete sledovat Juve - Ajax živě na webu Virgilio Sport.