Jak sledovat GP Singapuru 2017 v přímém přenosu


Cirkus Formule 1 se přesouvá do Asie, do městského státu Singapur. GP bude možné sledovat v přímém přenosu z chytrých telefonů i počítačů

Po Velkých cenách konaných v Evropě se Formule 1 přesouvá do Asie. V pátek 15. září 2017 začíná Velká cena Singapuru 2017, jeden z nejunikátnějších a nejzábavnějších závodních víkendů v kalendáři Formule 1. Volné tréninky, kvalifikaci i závod můžete sledovat v přímém přenosu na online platformách SkyGo a RaiPlay.

Po nezajímavé Velké ceně Monzy musí Ferrari reagovat. A singapurský okruh je zřejmě navržen speciálně pro vlastnosti vozu z Maranella: úzké zatáčky a pomalé a nepříliš dlouhé rovinky. Je to okruh, na kterém Ferrari podává nejlepší výkony, jak dokazují vítězství v Monte Carlu a Budapešti. Změnila se i situace v průběžném pořadí: Vettel je druhý, o tři body za Hamiltonem, a o tom, kdo získá titul mistra světa, rozhodnou následující závody.

Jak víme, práva na Formuli 1 získala satelitní platforma Sky a Velké ceny se vysílají výhradně na kanálech věnovaných Formuli 1. Společnost Rai koupila od Sky možnost odloženého přenosu všech závodů mistrovství světa s možností vysílat některé z nich živě. Součástí balíčku živě vysílaných závodů je i Velká cena Singapuru. Velkou cenu Singapuru 2017 tak bude možné živě přenášet na SkyGo a RaiPlay. Tady je návod.

Rozpis Velké ceny Singapuru 2017

Velká cena Singapuru se díky systému osvětlení okruhu jezdí v noci. I přes odlišné časové pásmo tak budou moci italští fanoušci sledovat volné tréninky, kvalifikaci i závod v přímém přenosu. Víkend začíná v pátek 15. září v 10:30 prvním volným tréninkem a pokračuje odpoledne ve 14:30 druhým tréninkem. V sobotu 16. září ve 12 hodin se uskuteční třetí volný trénink. Kvalifikace se uskuteční rovněž v sobotu a začne v 15:00. Velká cena naopak začne v neděli 17. září ve 14:00.


Jak sledovat GP Singapuru 2017 na SkyGo

Jako obvykle, Sky zajistí maximální pokrytí Velké ceny. Začne prvním volným tréninkem a bude pokračovat po celý víkend podrobnými reportážemi a rozhovory z paddocku. Ti, kteří nebudou moci sledovat Velkou cenu Singapuru 2017 v přímém přenosu ze svých domácích televizorů, mohou tak učinit prostřednictvím živého vysílání na platformě SkyGo. Stačí se přihlásit pomocí profilu Sky a během kvalifikace nebo závodu naladit speciální kanál Formule 1. Chcete-li sledovat přímý přenos Velké ceny Singapuru na SkyGo, musíte mít předplacený balíček Sport.


Jak sledovat Velkou cenu Singapuru 2017 F1 na RaiPlay

RiAI bude vysílat přímý přenos celého závodního víkendu. Páteční a sobotní volné tréninky budou vysílány na Rai Sport plus HD, zatímco kvalifikace poběží na Rai 2. Pro nedělní závod je třeba naladit Rai 1. Velkou cenu Singapuru 2017 můžete také sledovat v bezplatném přímém přenosu na RaiPlay, online platformě státní televize. Registrace není nutná, stačí se přihlásit na webové stránky a kliknout na sekci věnovanou streamování. V závislosti na tom, co chceme vidět v živém vysílání, se stačí připojit ke kanálu, který vysílá Velkou cenu. Vše je velmi jednoduché a především zdarma.