Jak otevřít zprávu v Gmailu ve vlastním okně

Chcete-li zobrazit zprávu služby Gmail bez okolních prvků v rozhraní služby Gmail, můžete to udělat otevřením zprávy ve vlastním okně. V nových oknech nebo na kartách můžete otevřít tolik zpráv, kolik vám váš prohlížeč umožňuje, a můžete pokračovat ve čtení e-mailů, i když je odstraníte nebo archivujete v doručené poště.

Pokud máte povolenou funkci blokování automaticky otevíraných oken, bude pravděpodobně nutné ji deaktivovat, aby tato funkce Gmail fungovala správně.


Otevřete e-mail ve vlastním okně Gmailu

Chcete-li otevřít zprávu služby Gmail v samostatném okně prohlížeče, podržte klávesu směna klávesu na klávesnici a klikat na zprávu. Můžete uspořádat okna a zobrazit je současně.

Pokud používáte Zobrazení konverzace, uvidíte celou konverzaci v novém okně. Pokud chcete vidět pouze jednu zprávu a ne celou konverzaci, postupujte podle níže uvedených pokynů pro deaktivaci zobrazení konverzace nebo použití zobrazení tisku.

Lifewire

Zakázat zobrazení konverzace

Chcete-li místo konverzací otevírat jednotlivé zprávy v samostatných oknech, zakažte Zobrazení konverzace. Zde je postup:

 1. V pravém horním rohu Gmailu vyberte ikonu Nastavení ikona (ozubené kolo).

  Lifewire

 2. Z rozevírací nabídky vyberte Nastavení.

  Lifewire

 3. Vybrat obecně záložka. Přejděte dolů na ikonu Zobrazení konverzace a vyberte Vypnuto zobrazení konverzace.

  Lifewire

 4. Ve spodní části obrazovky vyberte Uložit změny.


Pomocí zobrazení tisku můžete otevírat jednotlivé e-maily z konverzací

Chcete-li zobrazit jednotlivé zprávy bez deaktivace zobrazení konverzace, můžete použít zobrazení tisku k otevření jednotlivých e-mailů v samostatných oknech nebo kartách prohlížeče.

 1. Otevřete konverzaci, která obsahuje zprávu. V dolní části konverzace vyberte ikonu Zobrazit oříznutý obsah (elipsa) ikona pro zobrazení všech zpráv v konverzaci.

  Lifewire

 2. Vyberte e-mail, který chcete rozbalit, a pak napravo od odpověď šipka, vyberte ikonu Moře ikona (tři vertikálně skládané tečky).

  Nevybírejte Vytisknout vše tlačítko v okně konverzace, protože tím vytisknete celé vlákno.

  Lifewire

 3. Z rozevírací nabídky vyberte Tisk.

  Lifewire

 4. Když se v prohlížeči zobrazí dialogové okno pro tisk, zrušte jej. E-mail by měl zůstat v samostatném okně nebo na kartě.