Jak hrát Call of Duty Mobile na Androidu a iOS


Hrát Call of Duty Mobile na Androidu a iOS je snadné, stačí si stáhnout aplikaci, nastavit ji a pak si vybrat herní režim.

Společnost Call of Duty (známá také pod zkratkou COD), která je považována za jednu z nejúspěšnějších her posledních let, je nyní k dispozici v mobilní verzi pro bezplatné hraní na chytrých telefonech a tabletech se systémy Android a iOS. Klasická vojenská střílečka, bohatá na detaily a se stále poutavějším příběhem, má i v tomto novém režimu všechny prvky, které ji tak proslavily. Zde se dozvíte, jak hrát Call of Duty Mobile, jak si hru stáhnout a několik triků, které zlepší váš výkon.

Jak stáhnout Call of Duty Mobile

Chcete-li hrát Call of Duty Mobile, musíte si nejprve zdarma stáhnout aplikaci z oficiálních obchodů pro vaše zařízení. V případě chytrých telefonů a tabletů se systémem Android přejděte do obchodu Google Play a stáhněte si nejnovější verzi kompatibilní s operačním systémem Android 4.3 nebo novějším. Pro zařízení se systémem iOS je třeba stáhnout aplikaci z obchodu Apple Store, kterou podporují iPhony a iPady se systémem iOS 9.0 nebo novějším.


Jak hrát Call of Duty Mobile: mapy a postavy

Po instalaci aplikace Call of Duty Mobile stačí hru otevřít a poté provést úvodní konfiguraci, abyste nastavili některé důležité parametry, jako je přesnost odezvy ovládacích prvků, rozlišení a citlivost pušky. Za tímto účelem je vhodné provést několik testů a pokusit se pochopit, jaké řešení je nejlepší na základě vašich potřeb, zkušeností získaných ve hře a technických možností vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Pokud například vaše zařízení nepatří mezi výkonné modely, stačí snížit kvalitu videa, aby se hra zrychlila a nedocházelo k přerušování a poklesům výkonu během her. Po dokončení nastavení si můžete vybrat herní režim ze dvou možností. První z nich je klasický multiplayer s možností zahájit bitvy 5 vs. 5, druhý je Battle Royale, do kterého se může zapojit až 100 různých hráčů. Postavy jsou tradiční postavy Call of Duty: Alex Mason, agent CIA na dovolené u speciálních jednotek námořnictva, David Mason, Alexův syn a jeden z členů SEALs, Simon Riley charakterizovaný kuklou, díky níž je snadno rozeznatelný od ostatních, velitel Thomas Merrick a John Price, neohrožený člen britských speciálních útočných jednotek. Těm, kteří příběh neznají, pomůže rychlé nahlédnutí do úvodního shrnutí, aby se seznámili s událostmi, které provázejí jednotlivé postavy ve hře.

Scénáře jsou různorodé: Crash, Nuketown 2, luxusní loď Hijacked, Fireing Range, opuštěné skladiště Killhouse, Crossfire, Standoff, Raid a Takeoff. Zkušení hráči budou schopni rozpoznat jednotlivé lokace a nastavení na první pohled, zatímco nováčci ve hře by si měli prostudovat mapy, aby věděli, kde se neustále nacházejí. Zejména v režimu Battle Royale až pro 100 hráčů je znalost prostředí nutností, protože střely na vás budou létat ze všech stran. V neposlední řadě byste měli věnovat pozornost třídám, které jsou jakousi úrovní v mobilní verzi Call of Duty. Tato funkce je součástí možnosti Battle Royale, která vám umožní dostat se do zápasu, který odpovídá vašim schopnostem. Každá třída má specifické aspekty herního prostředí a funkčnosti, takže se vyplatí vyzkoušet jich několik, než si vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, abyste zjistili, které nástroje vám umožní hrát hru co nejfunkčněji.


Call of Duty Mobile Cheats

Pro optimalizaci výkonu ve hře Call of Duty Mobile existují cheaty, užitečné triky, které zvyšují schopnosti a výkon během hry a zabraňují nutnosti neustále nakupovat zdroje za kredity. Chcete-li je získat zdarma, můžete si vybrat příslušný Battle Pass a poté se pokusit splnit všechny úkoly a nasbírat co nejvíce odměn. Battle Passy existují jak v bezplatné verzi Battle Pass, tak v placené verzi, která stojí od 800 do 1200 CD. Chcete-li získat kredity zdarma, můžete buď sledovat reklamy umístěné ve hře, protože nabízejí navýšení vašeho účtu, nebo se zaměřit na aktivity, které poskytují vylepšení vybavení. Jinak se můžete účastnit událostí, které se často konají při zvláštních příležitostech, jako je Halloween, nebo můžete téměř vždy využít možnost Battle Royal, která nabízí spoustu kreditů v průběhu hraní.

Zároveň byste si měli dávat pozor na podvody a vyhnout se instalaci aplikací a programů, které nabízejí falešné triky Call of Duty Mobile. Některé stránky nabízejí uživatelům lákavé podvody, ale v některých případech obsahují viry a malware, které mohou infikovat vaše zařízení a ohrozit bezpečnost vašich citlivých dat. Z tohoto důvodu je kromě triků na zvýšení výkonu jediným skutečným trikem hrát hru a zlepšovat se v ní. K tomu je důležité diverzifikovat své vybavení a výstroj, abyste byli připraveni na každou situaci, vždy si vybrat správnou třídu pro své schopnosti, důkladně studovat mapy a především se vždy pohybovat a nebýt snadným cílem pro ostatní hráče.