Fortnite, žádný ženský skin Johna Wicka v obchodě?


Je to Sofie, postava ze slavné filmové ságy. Proč se k tomu Epic Games rozhodlo?

Pamatujete si, že jsme vás před pár dny s příchodem 9. sezóny Fortnite informovali o tom, že se v Heavenly Palms objeví dům Johna Wicka? Mluvíme o slavném zabijákovi, kterého na velké plátno přivedl Keanu Reeves. Přesně tak, Battle Royale od Epic Games nám dal nahlédnout (schováním truhly ve sklepě), co bude tematickou událostí.

Stejně jako všechny časově omezené herní režimy titulu však i jeho odměny brzy zmizí. Kůže Johna Wicka bude v obchodě Fortnite k dispozici až do dnešní druhé hodiny ranní, tedy do středy 22. května 2019. Škoda jen, že jeho ženská verze už byla smazána. Co se stalo?

Nejprve datamineři odhalili existenci dvou skinů plánovaných pro akci John Wick: mužské a ženské verze. Tou druhou by pravděpodobně byla Sofie, postava ze slavné filmové ságy. Zdá se však, že ji uživatelé v obchodě nenajdou: na konci akce ji vedle klasického skinu Johna Wicka asi nenajdeme.

Nevíme, proč se vývojáři z Epic Games takto rozhodli. Někteří se domnívají, že ženská verze byla předlohou pro některé ženské postavy v časově omezeném herním režimu. Někteří si myslí, že z mužské kůže se vytěžilo tolik, že nebylo nutné použít i Sofiinu kůži.

Co si o tom myslíte vy?