Domů : Přípony souborů : Format .zif

.zif soubor

Typ souboru 1:Zooming Image Format File

Vývojář Zoomorama
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor ZIF?

Soubor rastrového obrázku uložený ve formátu zvětšení obrazu s více rozlišením používaného softwarem Zoomorama; navržen tak, aby umožňoval snadnou manipulaci s HD obrazy.

Více informací

POZNÁMKA: ZIF obrázky mohou být vytvořeny s ZoomCreatorem a zobrazeny na webových stránkách Zoomorama až do roku 2010, kdy byl ukončen.

Programy, které otevírají ZIF soubory
Windows
Zoomorama ZoomCreator

Typ souboru 2:Zoomify Image Format File

Vývojář Zoomify
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.ZIF druhá možnost

Soubor ZIF je obraz uložený ve formátu ZIF (Zoomify Image Format), což je formát, který se používá k ukládání rastrových obrazů s rozlišením více obrazů pro prohlížení na Internetu. Obsahuje kolekci malých "JPEG" obrazů ve formátu JPEG nebo PNG v různých rozlišeních, která jsou načtena v závislosti na úrovni zoomu, kterou uživatel vybral. ZIF soubory také ukládají metadata, která zahrnují způsob uspořádání obrazových dlaždic, aby se vytvořil větší obrázek.

Více informací

ZIF soubory jsou primárně používány pro ukládání obrázků, které si uživatelé přejí prohlížet na různých úrovních přiblížení, jako je například horský výhled, planeta nebo panorama. Velikost souborů se může značně lišit od několika megabajtů až po několik gigabajtů.  V závislosti na velikosti souboru ZIF může soubor uložit několik nebo tisíce obrazových dlaždic.

POZNÁMKA: Zoomify lze použít k prohlížení souborů ZIF a převádění obrázků uložených v jiných formátech do formátu ZIF.

Programy, které otevírají ZIF soubory
Macintosh
Zoomify

O ZIF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .zif a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Zoomify Image Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.