Domů : Přípony souborů : Format .zbfx

.zbfx soubor

Typ souboru :zebNet Backup File Extended

Vývojář zebNet
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor ZBFX?

Soubor ZBFX je záložní soubor vytvořený zálohovacími programy zebNet. Ukládá zálohu dat pro e-mailového klienta, například aplikace Outlook nebo Thunderbird, nebo webový prohlížeč, například Chrome nebo Firefox. Soubory ZBFX jsou užitečné pro zálohování dat v případě poškození nebo ztráty informací nebo pro uchování informací, které uživatel nechce měnit.

Více informací

Soubor ZBFX se používá ve všech zálohovacích programech zebNet k ukládání zálohovaných dat. ZebNet zálohovací programy pro webové prohlížeče zahrnují Backup for Chrome, Backup for Firefox, Backup for Internet Explorer, Backup for Opera Browser a Backup for SeaMonkey. ZebNet zálohovací programy pro poštovní klienty zahrnují Backup for Outlook, Backup for Thunderbird, Backup for eM Client, Backup for Opera Mail, Backup for SeaMonkey, Backup for Postbox, Backup for Live Mail a Backup for IncrediMail.

Programy, které otevírají ZBFX soubory

O ZBFX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .zbfx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru zebNet Backup File Extended, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.