Domů : Přípony souborů : Format .xvid

.xvid soubor

Typ souboru :Xvid-Encoded Video File

Vývojář Xvid
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor XVID?

Videoklip nebo film zakódovaný pomocí Xvid, open-source video kodek publikovaného pod licencí GNU GPL; komprimuje video data pomocí technologie MPEG-4; umožňuje rychlejší přenos dat a efektivnější ukládání videosouborů.

Více informací

Kodek a přehrávač Xvid je k dispozici pro systémy Mac, Windows a Linux.

Programy, které otevírají XVID soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator
Media Player Classic
Xilisoft Video Converter Ultimate
CoolUtils Total Movie Converter
BS.Player
Linux
Xvid for Debian
Macintosh
Eltima Elmedia Player
Roxio Toast
Xilisoft Video Converter Ultimate
iOS
olimsoft OPlayer

O XVID souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xvid a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Xvid-Encoded Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Protože jsme měli společný pevný disk s několika videosoubory, dostal jsem za úkol je zkontrolovat. Bohužel jsem hned nerozpoznal jejich formát. Přečetl jsem si váš článek, který pojednává o příponě souborů .xvid, a rychle jsem zjistil, proč je klient zvolil. Protože umožňují rychlejší přenos dat i efektivnější ukládání videosouborů, budu se jim věnovat více. Někteří moji známí spolupracovníci mi říkali, jak je technologie MPEG-4 dobrá. Všechny počítače v naší kanceláři jsou zařízení Mac a naštěstí už měly nainstalovaný Eltima Elmedia Player. Nabízí aplikace Roxio Toast 18 něco speciálního, o čem bych měl vědět? Do příště děkuji za veškerou podporu!