Domů : Přípony souborů : .xrdml Soubor

.xrdml Přípona souboru

Typ souboruXRDML Data File

Vývojář PANalytical
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.XRDML číslo volby

Formát souboru používaný k ukládání dat měření rentgenové práškové difrakce shromážděných přístroji PANalytical XRD, jako je Data Collector a X'Pert Powder; obsahuje také všechny informace potřebné pro reprodukci naměřených dat, které zahrnují typ a nastavení přístroje.

Více informací

Data XRD byla původně uložena v binárním formátu, aby ušetřila místo, ale neumožnila snadnou analýzu dat. Nakonec byl zaveden formát XRDML, umožňující uživatelům pohodlnější přístup a sdílení výsledků měření. Soubor XRDML je soubor založený na XML, který obsahuje data měření XRD ve formátu ASCII.

Prášková difrakce je analytická vědecká technika používaná k identifikaci fáze krystalického materiálu. Může také odhalit informace o rozměrech jednotkových buněk.

Programy, které otevírají XRDML soubory

O XRDML soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xrdml a jak ji otevřít.

Typ souboru XRDML Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře