Domů : Přípony souborů : Format .xll

.xll soubor

Typ souboru :Excel Add-In File

Vývojář Microsoft
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor XLL?

Obsahuje další funkce, šablony nebo jiné nástroje, které zlepšují možnosti aplikace Microsoft Excel; podobný standardnímu .DLL souboru (Dynamic Link Library), ale je specificky napsán pro MS Excel.

Programy, které otevírají XLL soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O XLL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xll a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Excel Add-In File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Hej, chlape. Jedna moje kamarádka mi ukázala svůj soubor s tabulkou v Excelu a já si všiml, že má další funkce a možnosti šablony. Zeptal jsem se jí, jak to udělala, a ona si nevzpomněla. Naštěstí jsem našel tvůj příspěvek, který hovoří o příponě souboru .xll a dělají právě to. Nejenže umí to, co jsem již zmínil, ale mohl bych je použít i k vytvoření vlastních generátorů grafů a správců šablon. Bylo by skvělé, kdyby uživatelé viděli nějaké video nebo odkaz na to, jak je lze vytvořit. Vzhledem k tomu, že se objevily před více než 20 lety, hádám, že se s nimi dají dělat zajímavé věci. Krátký návod, jak je nainstalovat, bude velmi užitečný. Do příště!