Domů : Přípony souborů : .xlb Soubor

.xlb Přípona souboru

Typ souboru1Excel Toolbars File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to XLB soubor?

Uloží vlastní nastavení pro panely nástrojů (také označované jako příkazové lišty) vytvořené v aplikaci Microsoft Excel; nastavení panelu nástrojů lze v aplikaci Excel upravit pomocí volby "Panely nástrojů" z nabídky Zobrazit; soubor XLB ukládá tato vlastní nastavení, včetně panelů nástrojů, které jsou viditelné, kde jsou umístěny a jaké možnosti jsou k dispozici na každém panelu nástrojů.

Více informací

Soubory XLB a povolení stejného nastavení panelu nástrojů z jednoho počítače do druhého nebo pro použití více uživateli. Obvykle jsou uloženy ve složce [uživatelské jméno] Aplikace Data Excel.

Programy, které otevírají XLB soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

Typ souboru2OpenOffice.org Module Information File

Vývojář Oracle
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.XLB číslo volby 2

Soubor používaný OpenOffice.org, bezplatnou sadou produktivity vyvinutou společností Oracle; obsahuje informace o knihovně komponent nebo makro, které je napsáno v jazyce OpenOffice.org Basic a uloženo v souboru .XBA .

Více informací

Soubory XLB se používají s ostatními soubory knihoven pro načítání modulů. Jsou ukládány pomocí formátování XML a používají názvy script.xlb a dialog.xlb.

POZNÁMKA: OpenOffice.org byl v roce 2012 nahrazen Apache OpenOffice.

Programy, které otevírají XLB soubory

O XLB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xlb a jak ji otevřít.

Typ souboru OpenOffice.org Module Information File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře