Domů : Přípony souborů : Format .xlb

.xlb soubor

Typ souboru 1:Excel Toolbars File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor XLB?

Uloží vlastní nastavení pro panely nástrojů (také označované jako příkazové lišty) vytvořené v aplikaci Microsoft Excel; nastavení panelu nástrojů lze v aplikaci Excel upravit pomocí volby "Panely nástrojů" z nabídky Zobrazit; soubor XLB ukládá tato vlastní nastavení, včetně panelů nástrojů, které jsou viditelné, kde jsou umístěny a jaké možnosti jsou k dispozici na každém panelu nástrojů.

Více informací

Soubory XLB a povolení stejného nastavení panelu nástrojů z jednoho počítače do druhého nebo pro použití více uživateli. Obvykle jsou uloženy ve složce [uživatelské jméno] Aplikace Data Excel.

Programy, které otevírají XLB soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

Typ souboru 2:OpenOffice.org Module Information File

Vývojář Oracle
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.XLB druhá možnost

Soubor používaný OpenOffice.org, bezplatnou sadou produktivity vyvinutou společností Oracle; obsahuje informace o knihovně komponent nebo makro, které je napsáno v jazyce OpenOffice.org Basic a uloženo v souboru .XBA .

Více informací

Soubory XLB se používají s ostatními soubory knihoven pro načítání modulů. Jsou ukládány pomocí formátování XML a používají názvy script.xlb a dialog.xlb.

POZNÁMKA: OpenOffice.org byl v roce 2012 nahrazen Apache OpenOffice.

Programy, které otevírají XLB soubory

O XLB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xlb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OpenOffice.org Module Information File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, chlape. Přestože se na vašich stránkách zmiňujete o dvou typech souborů s příponou .xlb, zajímal mě hlavně ten první. Jeden z mých projektů se týká dekonstrukce slavných programů. Jak jste nyní mohl uhodnout, zjišťuji nyní více informací o Excelu a všech jeho nastavovacích souborech. Na souborech XLB se mi nejvíce líbí možnost úpravy panelu nástrojů. O tom jsem neměl ani tušení! Informace týkající se toho, které jsou viditelné, jsou všechny zapsány v kódu? Pokud ano, je možné tento kód nějak zobrazit? Možná by bylo velkým přínosem přidání některých dalších příkazů, které mohou být součástí souborů XLB. Vše ostatní, co se týká adresáře, bylo snadno pochopitelné. Pokračujte v dobré práci!