Domů : Přípony souborů : Format .xla

.xla soubor

Typ souboru :Excel Add-In File

Vývojář Microsoft
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor XLA?

Přidá moduly, další funkce a další nástroje do aplikace Microsoft Excel; může být součástí softwarového programu Excel, vyvinutého třetí stranou, nebo vytvořeného uživatelem.

Více informací

Soubory doplňků aplikace Excel lze vytvořit přidáním výběru položky Doplňky ... z nabídky Nástroje v aplikaci Excel.

Programy, které otevírají XLA soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O XLA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xla a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Excel Add-In File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Na dnešní hodině jsem dostal několik otázek o Excelu. V tu chvíli jsem neměl informace, tak jsem našel váš článek o příponě souboru .xla. V programu je spousta formátů souborů, je to opravdu úžasné! Kdyby mi někdo řekl, že nějaký formát má na starosti další příkazy nebo funkce, nevěřil bych mu. Vaše informace vypadají důvěryhodně a je za nimi vidět velké úsilí vložené do výzkumu. Neslyšel jsem, že by existovali vývojáři třetích stran, kteří by mohli vytvářet takovéto soubory. Které jsou příklady doplňků vytvořených pro Excel jinými vývojáři? Super užitečná je i malá část s návodem krok za krokem. Děkuji, že jste mi ukázali, jak je nainstalovat. Do příště!